Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el anyukamnak,...

Hogyan mondjam el anyukamnak, hogy molesztaltak?

Figyelt kérdés
kiskoromban tortent, evekkel ezelott, senkinek nem merek rola beszelni, de ugy erzem "szetszakit" ez az erzes, az emlekek. nem tudom mit csinaljak. felek neki elmondani, megszakadna a szive, egy vilag omlana ossze benne. mit tegyel? 18l
2014. márc. 24. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Inkább egy pszichológusnak mondd el, anyádat nagyon rosszul érintené.
2014. márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Azért mond el anyudnak is inkább,mert joga van tudni a dolgokról.Szembesülnie kell a dolgokkal,nagyon durva szinten.Ő segíthet mindent feldolgozni,és jobban ott lesz melletted,mint bármelyik pszichológus.
2014. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
38%

Akkor most molesztáltak Téged úgy, vagy csak valameddig eljutott, vagy csak próbált??? Körvonalakban mi történt? (nem részletesen, csak hogy tudjak segíteni, bár nehéz)!?


Ez nehéz kérdés. Elfelejteni nehéz, de ha eddig valahogy kibírtad, akkor lehet valahogy erőt tudnál venni magadon, és nem gondolni rá, de tudom ez nehéz! A másiki oldalról meg édesanyádnak joga van tudni, és biztosan megértene, támogatna Téged! Mivel ez régebben történt ezért bár nagyon rosszul fog neki esni, de nem annyira, mintha friss lenne, mert az az jó jelen esetben, hogy most nincs ilyen!


Ez egy nagyon rossz dolog, én együtt érzek veled, ha tudod ne gondolj rá, ha meg nem, akkor nyugodtan mondd el neki, de csak finoman!

2014. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Én nem sok mindent osztottam meg anno anyukámmal a magánéletemről, de hasonló esetem volt 16 évesen, és gondolkodás nélkül mondtam el neki rögtön. Mondjuk én elég sok ilyen helyzetet vonzottam be fiatal koromban, de ezt a sebezhető időszakot kinövi az ember. Szóval, így 18 évesen nyugodtan elmondhatod neki, már nem vagy olyan kislány.
2014. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Hja,és hozzátenném:engem is molesztáltak.Az autósoktatóm tette,aki jóval idősebb volt,mint én(64 éves,férfi),én meg 18 éves lány(épp,mint te).

Aztán azt mondtam 4 vezetés óra után anyának:"Képzeld anya!Ma voltam vezetni,és bementünk a közlekedési hatósághoz.Semmi autó nem volt ott,ez a h.. meg leparkoltatott.Aztán elkezdett simogatni,én próbáltam elhúzódni tőle."

Erre azt mondta anyám,hogy de várjak még egy alkalmat,hátha csak félreértem(persze én tudtam,hogy nem értem félre a dolgokat).Aztán másodszorra is eljátszotta ugyanezt..akkor telt be a pohár.Hazajöttem,elmeséltem megint mindent.Azt mondta anyám,hogy most már hisz nekem,és hogy nyugodtan mondjam meg az oktatómnak,hogy ez így nem mehet tovább,legyek határozott és állítsam le.

Pár nappal később elmentem vezetni,határozottan beültem az autóba,de mielőtt bekötöttem volna magam,elkezdtem mondani a magamét,az elején még normális hangnembe,utána jól rendbe tettem:"Nézze XY!Az előző alkalmak mindegyikén bementünk a közlekedési hatósághoz,és ott nem volt forgalom,és maga elkezdett simogatni meg puszilgatni(arcomon).Ezt nem szeretném,hogy mégegyszer megismétlődjön.Ha megismétlődik,lépünk!"


Az előző oktatómtól(egy rendes ember volt..) azért kellett eljönnöm,mert keveset tudtam találkozni vele,és ő egy másik városból járt be,szóval sokszor hazavezettem én magam a közeli faluig,ő meg utána ment haza.

A bántalmazós pedoürge az a második oktatóm volt már.

Én akkor töltöttem a 18-at,amikor az első figyelmeztetést megtettem.Ez volt az első lépésem a szabadság felé.Utána nem simogatott többet.Ha továbbra is azt csinálta volna,akkor megvártam volna,míg betöltöm a 18-at,utána szóltam volna az egyik tanáromnak,hogy legyen oly szíves bejönni velem délután a rendőrségre,mert szeretném feljelenteni az autósoktatómat bántalmazásért.Az egyik tanárnőmnek ugyanis végig beszámoltam az eseménysorozatról,és ő meg elszörnyedve kérdezte,hogy én ezt hogy bírom idegekkel:mondtam neki,hogy SEHOGY.

Mégis bírtam valahogy:az éltetett,hogy bosszút állok.

Álltam is.Az első forgalmi vizsgán megbuktam az első parkolásnál.Ezzel lehet,hogy saját magamat is lejárattam(dehát ha nem tudok parkolni,akkor nem tudok),ez ugye a türelmetlen oktató miatt is van.


Hja,képzeld:meg miután nem engedtem magam tapogatni meg puszilgatni,azután nem 2 órát vezettem,csak 1,5-et.Ezért meg jelenthettem volna a főnökének.De mégsem tettem,na mindegy.


Meg egyszer,még 7 éves voltam(kb),amikor volt az esetem azzal az emberrel,akit állítólag úgy kellene hívjak,hogy "apa",de nem tudom így hívni,mert nem tartom annak,csupán csak egy alkoholista féregnek,de ez mindjárt érthető is lesz,szerencsére nem a biológiai(őt nem ismerem,mert örökbefogadtak).Jöttünk haza vele egy teljesen átlagos napon valahonnan(nem tudom már honnan),és gondold el basszus,hogy az ajtótól befele jövet megfogta a fenekemet.Na,akkor ránéztem,és így azt mondta ilyen irritálóan,meg halkan,hogy:"csönd." -szóval ilyen falusi paraszt disznó módon,ahogy általában beszélni szokott..beszélni,chh.

Aztán ezt is elmeséltem anyámnak,ezt már nem akarta elhinni.Akkor kicsit k... elegem lett a helyzetből,de ezt már régebben meséltem anyámnak.


Valahogy amúgy nem is csodálom,hogy biszex lettem.De nem merem még anyám meg a rokonság előtt felvállalni(egy csomó más ember előtt megtettem,barátok előtt,pld.),meg egy idióta csaj az ellenségeimnek is elmondta..ő benne régen(nagyon régen,a kezdetekkor) megbíztam.De rosszul tettem.Ma már senkiben sem bízok szinte.



SZÓVAL:

Állj az anyukád elé,mondd el,hogy mi volt,hogy történt,kivel történt,mi történt..stb,és aztán mondd,hogy neked kell egy jó pszichológus!Neten is már vannak akik 4500-5000 Ft között hirdetnek 1 órát.Nem is olyan rossz ár ez a lelki egészségért!


18/L-nekem nem lehet pszichológushoz járnom,mert se keret nincs rá,anyám meg hülyeségnek tartja.

2014. márc. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
74%

Harmadik válaszoló vagyok:


Én nagyon jó szívvel próbáltam segíteni, ezt őszintén mondom, mert rosszul esik, ami a kedves kérdezővel történt, nagyon rossz dolog lehet ez! Ezért sem értem, de köszönöm a 0%-os lepontozást!

2014. márc. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5#


az igen, molesztál az oktató, anyád meg: várj még egy alkalmat, menj oda és mond meg neki

hát lófszt, ha az én gyerekemet molesztálják, kiverem a szart is belőle, nem hogy visszaküldöm


kérdező, mond el úgy ahogy volt, hogy meg tudja tenni a szükséges lépéseket

2014. márc. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

"18/L-nekem nem lehet pszichológushoz járnom,mert se keret nincs rá,anyám meg hülyeségnek tartja."


Keret nekem sincs rá, (pedig kéne) de elvileg vannak olyanok, ahol nem kell fizetni!


Amúgy MINDEN FEJBEN DŐL EL, bár ezt pont én mondom, aki nem mindig képes erre! ...:(

2014. márc. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget. :)
2014. márc. 25. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!