Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kitagadott, mert szerető...

Kitagadott, mert szerető lettem. Hogy tudnám megértetni vele, hogy ettől még ugyanaz vagyok? Sosem bocsájt meg?

Figyelt kérdés

Az anyám (és rajta kívül minden barátnőm, családtagom, ismerősöm) megtudta, hogy régóta viszonyom van egy nős emberrel.

Még múlt hétvégén közölte, hogy amíg bármiféle kapcsolatban állok azzal az emberrel, nem akar látni és csalódott bennem (persze még mást is mondott, nem túl szép dolgokat). Tudom, hogy ebben az is közrejátszik, hogy apának is viszonya volt a házasságuk alatt és csalódott bennem.


De ettől én még ugyanúgy a lánya vagyok, nem lettem más ember.


2014. márc. 28. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem lettél más ember? Az szomorú. Nézd, minek tartanak téged: [link]
2014. márc. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
Azt mondják, az anyák feltétel nélkül képesek a gyerekeiket szeretni. Úgy tűnik, ez nincs így minden esetben, ahogy a tiedben sem. Ez sajnos azt jelenti, hogy ha megfelelsz egy képnek, akkor hajlandó szeretni, ha nem, akkor pedig megvonja tőled a szeretetét. Ezt csinálta veled a gyerekkorodban is? A gyerek alkalmazkodik, hogy szeressék, de ez nem igazi szeretet sajnos. Úgyhogy te bocsásd meg neki, hogy nem tudott soha feltétel nélkül szeretni téged, és járd a saját utadat.
2014. márc. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

A feltétel nélküli szeretet egy orbitális baromság.

Te akkor is szeretnéd a fiadat ha rozsdás késsel vágná le a végragjaidat, csak azért mert belõled mászott elõ?

2014. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Én is kitagadnálak.
2014. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

igazad van, h a lánya vagy, nem kéne kitagadnia.


De mivel te meg a lánya vagy, tekintettel lehetnél az ő érzéseire, és tanulhatnál a korábbiakból. nem volt neked rossz végignézni ahogy a szüleid házassága tönkremegy??? tudom h nem ennyire egyszerű, de minél előbb szakíts a férfival, és esedezz édesanyád bocsánatkéréséért!!!!

2014. márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok azzal, hogy a legtöbb embernek mi a véleménye rólam, a kapcsolatunkról.

De tévedés, hogy használati tárgy lennék.

Az évek alatt sosem hitegettem magam, hogy elválik és majd örökké együtt leszünk. Szeretem valamilyen szinten, de azért tisztán látom, szerintem sosem lepett el az a bizonyos rózsaszín köd.

Ő volt az első igazi férfi az életemben, vele beszélek meg szinte mindent, nem csak az ágyban érezzük jól magunkat.

2014. márc. 28. 19:25
 7/14 anonim ***** válasza:
39%

Gondolom átérzi a megcsalt feleség helyzetét.

Én egyébként igazat adok neki! Jó lenne, ha tiszta vizet öntenél a pohárba!

2014. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
Ja igen, szeret téged. Akkor miért nem vált már el, ha ilyen nagy lelki társak vagytok ?
2014. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
Szégyellhetnéd magad, egy nős férfival összeállsz? És még azt várod, hogy anyukád büszke legyen rád? Én ugyan nem tagadnálak ki, de hagynék neked gondolkodási időt hogy rájöjj, mit is művelsz. Nagyot csalódnék benned, én teljesen megérted anyukádat. Amúgy is ha annyira lelki társak vagytok, akkor az a férfi rég otthagyta volna a feleségét miattad, nem? Üríteni vagy jó, meg egy kis csevejre, talán ennyi. Undorítóak az ilyen emberek.
2014. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
Valóban nem lettél más ember, de a anyád most szembesült vele, hogy milyen is a lánya valójában. És nálad még az "elvette a szerelem az eszedet" kifogás sem jöhet szóba. Szimplán egy számító ribi vagy. Ezzel nem jó egy anyának szembesülni.
2014. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!