Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utalom, ha kibeszelnek a...

Utalom, ha kibeszelnek a szuleim. Mas is igy van vele?

Figyelt kérdés
Olyanokat tudnak mondani rolam, hogy eldobom az agyam. Allandoan kibeszelnek, kritizalnak, fejem felett dontenek, munkahelyen a szemelyes dolgaim a tema.
2014. márc. 29. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom, már nem laksz otthon és nem mesélsz el napi szinten mindent magadról!!!! HA nem, akkor ne csodálkozz, ha gyereknek tartanak.
2014. márc. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy munkahelyen dolgoztok vagy hazaviszed collegaidat?

Mikor vissza hallasz valamit vagy hallod, elotted mondjak, akkor udvariasan kijavitod oket es megkered, hogy maskor hadd mond Te el az ugyeidet, es el fogod, ha akarod. Vitat ne csinalj belole, fekezd magad.

2014. márc. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon idegesítő.Sajnos bizonyos intelligenciának híján van az a szülő, aki ilyet csinál.Nekem anyám hasonló.Egy ideje megválogatom, mit mondok el neki.Sajnos így is talál némi pletykatémát rólam.Mivel más témája nincs...
2014. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem dolgozunk egy helyen, sot en nem is dolgozok meg, mert 17 multam. Meg nem a szomszedra tartozik, hogy mit irtam facebookon egy fiunak, ugyanis azt is atnezik.
2014. márc. 29. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!