Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utalok otthon elni, egyszeruen...

Utalok otthon elni, egyszeruen tonkretesznek a szuleim. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Meg kiskoru vagyok, de egy pokol az eletem itt. Hol kezdhetnek uj eletet? Nagyon sok mindenen mentem keresztul es betelt a pohar.
2014. febr. 23. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Kiskorúként sehol.Vagy ha annyira rossz akkor mehetsz a gyámügyjöz
2014. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az 1.-nek igaza van! Kiskorúként sehol. Hány éves vagy? Csak mert esetleg olyan suli ahol kollégista vagy? Nagyszülők?
2014. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagy levegő, tűrni, és kibírni, 18 évesen menekülni. Ha bántanak mehetsz a gyámügyhöz...
2014. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha tényleg olyan zűrös az élet otthon, akkor beszélj az ofővel, kérj segítséget hogy koleszba mehess.
2014. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Most lettem nemreg 17 eves.
2014. febr. 23. 14:57
 6/13 A kérdező kommentje:
Jo tanulo, okos lany vagyok, buliban nem voltam meg (nem engednenek) nem ittam drogoztam, baratom sem volt (ha lenne se engednek). Megis szidnak, kiabalnak, lek*rv.znak, bantanak. Soha nem is adtam okot ezek re, megis mint egy bunozovel ugy csinalnak velem. Nem birom tovabb, az allando veszekedes mellett nem lehet elni. Meg olyan fiatal vagyok, rendesen akarok elni.
2014. febr. 23. 19:54
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Mindenesetre érdekes, amit írsz. Egy jótanulo, szelíd, rendes lányt nem szoktak bántani, és főleg nem a szülei. Ha mégis így van, akkor kérdezd meg őket, hogy miért csinálják? Nagyon kíváncsi lennék a válaszukra. Valamit csak mondanak. Próbáld meg a bánatodat megosztani valakivel. Egy fiúval, vagy egy barátnővel. Gondolom csak van barátnőd? Ide is írhatsz, meghallgatunk, vígasztalunk.
2014. febr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Van egy fiu, akivel beszélek errol. A baratnoimnek nem nagyon mondom el. Sokan azt tanacsoltak koltozzek el, de megis 18 ev alatt hogyan? Es ha majd betoltom a 18 evet, megis hova menjek suli mellett? Itthon nagyon rossz es van egy olyan erzesem, hogy csak rosszabb lesz a helyzet. ( apa mindent a karomkodassal, szidassal "probal" elintezni)
2014. febr. 23. 21:02
 9/13 anonim ***** válasza:

Bemész a gyerekjóléti szolgálathoz, és Ők megpróbálnak segíteni. - Ha priviben megírod hol laksz, - (település)- akkor megírom a helyi elérhetőségét.

Végszükség esetén bemehetsz a területi gyermekvédelmi szakszolgálathoz, ahol kérheted az elhelyezésedet, - de a GYIVI-ben se fenékig tejfel az élet, - sőtt....:(

2014. febr. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Helyi családsegítő.
2014. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!