Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rengeteget veszekszünk anyával...

Rengeteget veszekszünk anyával a pénz miatt mi lehet a meg oldás vagy miért van ez? Mire megy el a sok pénz

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy az egész bevételünk kb 170 000 + 100 000 amihez semmi közünk mert nővéreméké de ők semmi jellegű anyagi segítséget nem adnak. Most töltöttem be a 18 at mivel apukám el hunyt és így kaptam 210 000 et ! Már születés napom előtt azzt hallgattam hogy nincsen pénz el van maradva a lakás hitellel meg a villany számlával anya mindig ezt mondta ezért kért tőlem 75 000 ami pontosan befedi ezeket az elmaradásokat. ezen felül adtam 5000 hogy legyen pénze.. rá két napra el kezdi mondani hogy nincsen pénze a villanyszámlát sem tudta befizetni ami ebből kb 20 000 hogy adjak neki még pénzt.. de ezen felül még vásároltam ételt 20 000 ért amibe végül is bele került a hajfestéktől fogva minden kence fice amire nem lett volna szükségünk ezért mondtam hogy nem segítek anyagilag a villanyszámlába . ez volt tegnap .. ma már arra jöttem haza hogy el fogyott a nővérem gyerekének a tápszere " adjak már neki vissza azt az 5000 amit ő adott 2 éve ezelőtt mert kell tápszerre " holott csak 3 000 ft .. nem értem amúgy is ez megy hónapról honapra hogy semmilyen számla szinte nincsen befizetve hajfesték puderek festékek azok vannak arra telik de étel meg alig van . mire megy el a pénz ? nem adtam táp szerre pénzt .. lehet szemétség volt de ott vagyok hogy van 90 000 és csak egy kinai polót tudtam magamnak venni ezen felül csak a barátomtól kaptam ajándékot meg anyától egy kisebb tortát ami nem volt drága.. mire mehet el a pénz ? 18 L :/
2014. márc. 30. 18:44
 1/5 A kérdező kommentje:

na meg a pici baba apja hétvégén vett magának ruhákat meg cigit állandóan ..

és mikor van energia ital ami mindig van mert arra tellik ne igyak belőle mert az a ***** é .

2014. márc. 30. 18:46
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Az, hogy a lakás elmaradást segíted rendezni szerintem normális. Végül is nem most de egyszer a tiéd lesz és jobb ha nem a bank viszi.

Nem szemétség én sem hiszem,hogy engedném,hogy hülyét csináljanak belőlem a tesómék. Receptre felírt tápszer már 1500Ft-ért van, ha meg 6 hónaposnál idősebb akkor főzőn az anya és kezdje el a hozzá táplálást.. Ők tálalták a gyereket gondoskodjanak is róla.

2014. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én se szívesen adok anyámnak pénzt, mert mi is mindig el vagyunk maradva, de most pont be van szinte minden fizetve.

amit tudok tanácsolni, hogy villanyból álljatok át a kártyás feltöltésre mi 10E ftot töltünk fel havonta és vígan elpancsikálunk egész hónapban, és még marad is áramunk(3-an vagyunk). gázból is most álltunk át egyéni mérősre átalány helyett mert nekünk nem kifizetődő az átalány. vagy ha ez nem megoldható akkor kérd el a számlákat és fizesd be magad/vegyél kaját ami kell. ha nem hajlandó erre akkor ne is adj pénzt.

2014. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én anyám is állandóan vámolt, még akkor is támogattam, mikor már nem laktam otthon rég.

Mire ment el? Cigire, vodkára, kutyakajára...


Volt, hogy 100.000-et adtam neki, hogy fizesse be a gáz elmaradását, nehogy kikössék. Szerinted befizette? Nem.

Kikötötték a gázt? Igen. Kinek kellett kifizetni? Nekem.


Én azt mondom neked, amint lesz lehetőséged, kezdj önálló életet!

2014. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Három lehetőséged van:

1. megadsz neki mindent és a fejedre fog nőni

2. elkéred a számlát és befizeted magad

3. kérd el a fizetését, és oszd be te, ha nem teszi, akkor mondj ágyőt.

2014. ápr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!