Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek kinek van igaza?

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Szóval az egész ott kezdődik, hogy a tesóm (5 év van köztünk) felkészítőre jár, hetente 1x, 1500 ft 1 nap az hogy foglalkoznak vele + az ebéd. Anyám elküldött a boltba, hogy váltsak fel pénzt, mert kell az apró a tesómnak (én vagyok az időssebb). Anyám mondta, hogy úgy váltsam fel a pénzt, hogy legyen benne 200ft is, mert az +ba kell a tesomnak. Kérdeztem mire, ilyen magyarázatot kaptam hogy "hát az ebéd meg minden". Aztán elment a boltba, mélyen elgondolkodtam magamban, és eszembe jutott, hogy az 1500 ft-ban benne van az ebéd is. Haza mentem, lelepleztem őket, és akkor kijött a gombolyag vége, hogy közben mennek a városba is, és kell neki kis pénz. Ha őszintén megmondják, én azért nem szólok semmit, mert hát énis voltam már a barátnőmmel városba, mikor pénzre volt szükségem. Anyám a fejemhez vágta, hogy mi az amit én nem kapok meg, és én mondtam, mert van egy kis apróság, ami miatt már hetek óta könyörgök, azt is csak most kapom meg, mert lelepleztem.

Meg máskor is már hazudtak nekem, ami nagyon rosszul esett! Nekem az őszinteség mindennél fontosabb! Én úgy döntöttem, hogy ezentúl nem szólok egy árva szót se, magamba tartok mindent, de azt tudom, hogy ha nekem egyszer gyerekeim lesznek, én ne ilyen legyek velük. Mit gondoltok? Talán tényleg én vagyok az aki mindig problémázik? Mi a véleményetek?

Neharagudjatok ha kicsit hosszú lett, köszönöm ha elolvastad!



2014. márc. 23. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
200.- Ft-ot elszámoltatsz Anyáddal? Nem vagy semmi! Hiszti szag van! Nincs igazad!
2014. márc. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6%
1-ke : miért elszámoltatás, és hiszti... Igen is egyenlőség van! Jogos a felháborodás, de ne tartsd magadban ami fáj! Csak idegesíted megad...
2014. márc. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Mond el anyukádnak, mit szeretnél tőle. Milyen közös programokra, beszélgetésekre vágsz. Tesód kisebb, a kisebbekkel a szülők másképp bánnak. Mond el anyukádnak, neked ez rosszul esik.
2014. márc. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom nálatok mi a módi,de nekem lesülne a képemről a bőr, ha csak megkérdezném anyámat, minek a 200.-Ft...

Amúgy azt írja a kérdező,hogy ő is el szokott menni a városba és olyankor neki is kell rá a pénz,tehát nem tudom ez miért nem egyenlőség! Itt azon van megsértődve a kicsike,hogy nincs neki minden beszámolva 16 éves létére! Értem én,hogy manapság már minden kis taknyosnak vannak jogai,meg minden, de ne kérjük már számon a saját anyánkat,hogy mire kell a 200.-as! Meg lelepleztem őket! Atya ég! Mi közöd hozzá,hogy öcsém randizik?

Menj tanulni,holnap hétfő!

2014. márc. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Ne haragudj, de ez vihar a biliben.

200 Ft-ot számon kérni anyukádon? Megáll az ész!

2014. márc. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt mintha a fő baj az lenne, hogy te nem kapsz meg valamit... A leírásod alapján nem vagytok túl gazdagok, nem tudom mi az amire ennyire nagyon vágysz, hogy csak úgy megkapd. Én se kaptam meg mindent csak a két szememért, és az én gyerekemnek se fogok mindent megvenni, csak amire valóban szüksége van (ruha, iskolába való dolgok, esetleg ha valamit sportol), a többit megkapja ünnepekre, szülinapra.

Szóval kicsit nézz magadba is, 200 ft meg nem a világ vége. Ráadásul csoda hogy ti ketten bementek annyiból a városba, nálunk egy megálló drágább... (volán)

2014. márc. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

200 Ft-ot elszámoltatsz anyáddal? Nem semmi vagy.


"Talán tényleg én vagyok az aki mindig problémázik?" Nem talán, hanem holt biztos, hogy egy kis hisztérika vagy.

2014. márc. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

megkérdezted édesanyádat, hogy a 200 ft mire kell?...pf.

mondjuk engem ugy neveltek, hogy eszembe se jutott nyavalyogni egy-egy dologért..mindig összeraktam a kis pénzem (születésnap, névnap, karácsony, bármi..) és abbol vettem meg. én tuti jol nyakon vágtalak volna.

2014. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

közben mennek a városba is, és kell neki kis pénz.


hát ott biztos sokra megy 200 ft-tal... irigy vagy és buta.

2014. márc. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Te hány éves vagy? A te pénzedet költik? Buta és primitív vagy! 200 forinton hisztizel?
2014. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!