Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim miért nem értik meg...

A szüleim miért nem értik meg hogy nem akarok szavazni menni?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, nem érdekel a politika, nem is tudnék kire szavazni, van jobb dolgom is.
2014. ápr. 6. 16:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Kitalálom, jobberek a szüleid ugye?
2014. ápr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem akarsz, ne menj. A szüleidnek meg nem kell elmondani.
2014. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Ugyanez a helyzet nálam is kedves kérdező :D
2014. ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Menj el. Megkapod a papírodat, bemész a fülkébe, nem írsz rá semmit, majd kijössz, és üresen bedobod. Ugyanis ezt is nyílvántartásba veszik. A szüleid is megnyugszanak de neked is igazad lesz.
2014. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
én is nyaggatom a tesóm, hogy menjen, de nem akar. itt most arról van szó, hogy meg kell lennie a 65%-os részvételi aránynak, ill. nem szabad a fideszre szavazni(mindegy kire csak rájuk ne). másrészt, aki nem szavaz, az effektíve esélyt ad a fidesznek az újabb nyerésre és tönkreteszi az országot. így is szépen eladósította, de nem szabad, hogy ezt a választást is megnyerjék.
2014. ápr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
Engem se érdekel a politika, de azért valamennyire utánanéztem, kire lenne érdemes. Sajnos nem találtam egyetlen jelöltet se, akik annyira szimpatikusak lettek volna, hogy rájuk szavazzak, de mivel engem is nyaggattak vele a szüleim, elmentem, és bejelöltem 2-3 helyre, hogy ne legyen érvényes a szavazatom.
2014. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Üresen semmiképp ne add be, mert arra a szavazatszámlálók azt írnak, amit akarnak! Akkor inkább firkáld össze, érvénytelenítsd!
2014. ápr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
10%
Én menzeszes vért kéntem rá és beixeltem valakit igy érvényes lesz. Vagy a vér miatt nem? Sztem kamuzd azt hogy mész aztan elmesz helyette a plazaba körbenezni majd hazamesz
2014. ápr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Van jobb dolgod... Négyévente nincs öt perced rá, hogy odategyél két ikszet a papírra?


Én sem szeretek a politikával foglalkozni, de hát ez az egyik legfőbb alkalom, amikor az ország vezetését úgy-ahogy befolyásolni tudjuk. Az nem érdem, ha tök fogalmatlan vagy az ország dolgaival kapcsolatban, csak azért, mert "azok a mocskos korrupt politikusok". Ami amúgy igaz, de hát rájuk gyújtani meg csak nem lehet a Parlamentet.

2014. ápr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
8-as: Az a baj, hogy ezek a "gesztusok" nem azokhoz jutnak el, akinek szánod, hanem csak a számlálókig. Ők meg átlag emberek, nem vétettek semmit.
2014. ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!