Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már nem akarok a Jobbikra...

Már nem akarok a Jobbikra szavazni! Kiábrándultam belőle, az itt "véleményt"kifejező szponzoraiknak köszönhetően. Épp időben?

Figyelt kérdés
Szerintem többet ártottak,mint amit segítettek a pártnak.Szerintetek,hogy van ez?
2010. márc. 7. 12:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ez úgy van, hogy te nagyon buta vagy. Ez olyan mintha azért utálnád a suzuki autót, mert a Jóska bácsinak is az van és mindennap rád akarja erőltetni, hogy a suzuki a legjobb.
2010. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%

Lám-lám, megéri itt kommentelnem, úgy tűnik, egyre többen jönnek rá, hogy a jobbik egy nemzeti kommunista banda. Most ez olyan nekem, mintha le kéne harapnom a nyelvem, de ha jobboldali vagy, szavazz a fideszre ( úristen, leírtam) ha meg csak az tetszett bennük, hogy újak, akkor lmp. ( jézusom, ezt még jobban fájt leírni)

Amúgy meg, ha lesz valamikor egy következetesen liberális párt, szavazz azokra:)

2010. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
A Suzukinak édes kevés köze van ahhoz, hogy Jóska bácsi mit csinál.
2010. márc. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
szerintem úgy van ez, hogy sose akartál rájuk szavazni, csak provokálsz
2010. márc. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gondolkodni bíró, normális ember nem alapozza a döntéseit 14 éves netharcosokra, akik még csak nem is szavazhatnak. Ezentúl pedig akikről te beszélsz, azoknak jellemzően annyit jelent a Jobbik, hogy cigányok így, zsidók úgy. A véleményem természetesen nem csak a Jobbikra vonatkozik, egyik pártot se ítéljünk már meg a gyakorikérdések.hu alapján
2010. márc. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne az itteni emberekről döntsd el hogy a Jobbik jó párt-e vagy sem. Én is ismerek nagyon intelligens MSZP párti embert, akivel mindig tudok vitázni egy jót ha szóba kerül ez, viszont jó barátságban vagyunk. Ismerek hallomásból (még nem láttam ilyet, de tudom hogy van) rasszista, antiszemita, holokauszttagadó Jobbikosokat is. Viszont mégis a Jobbikot választottam. Hogy miért? Mert felvállalja a mondanivalóját és mert programjának minden azon pontjával egyetértek, amit eddig olvastam. (Nem olvastam el az egészet, csak átfutottam, ezért fogalmaztam ilyen ködösen.) Ajánlom figyelmedbe ezen videókat és folytatásaikat:

http://www.youtube.com/watch?v=EB2W_aTuG0g

http://www.youtube.com/watch?v=jtVAFtCNe9I

http://www.youtube.com/watch?v=eBhd29XjI8Y

http://www.youtube.com/watch?v=Xgre8-JUPAM (van folytatásuk is)

Esetleg a programjukat is átfuthatnád, hátha meggondolod magad:

[link]


Amennyiben mégsem gondoltad meg magad, kívánom hogy a következő pártodban ne csalódj és remélem hogy megtalálod azt, amelyik a te érdekeidet és az ország érdekeit tartja szem előtt!

Szívből kívánok neked Szebb Jövőt, mert látom rajtad hogy van eszed, sokkal okosabb jónéhány embernél, legyen az akár Jobbikos, akár Fideszes, akár MSZP-s!

2010. márc. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
Én már korábban is láttam, miféle banda az egész. Nem szkinhedekre, hanem szakemberekre van szüksége az országnak. A gyk-n ténykedő kiskorú jobbikos lúzerek pedig csak megerősítették korábbi véleményemet.
2010. márc. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%
Április 11-ig nem késő úgyhogy semmi baj. Jobb később mint soha.
2010. márc. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9%

Igen időben.

Nézd a jobbik eegy fasiszta banda.Ha hatalomra jut,be fog záratni,csendőrökkel fog szétveretni.Vona meg akarja szümntetni a parlamentünket,egyeduralmat akar mint hitler!

Akinek nem tetszik,azt ki fogják végezni!

Az mszp sem jobb(végtére is,ők pénzelik a jobbikot),meg tönkretették az országot.Anyolc évvel ezelötti választást azért nyerték meg,mert csaltak!

Ebben az országban csak Fidesz az egyedüli párt,ami tisztességes,csak Orbán Viktor képes kivezetni minket a váltságból.Egyedül ő olyan tehetséges,aki alkalmas miniszterelnöknek,a többi mint ugrándozó bohóc!

2010. márc. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
szerintem eleve nem lehetsz valami komoly ember, ha egy internetes fórum válaszai, válaszolói alapján döntesz valamiről, ahelyett, hogy magad járnál utána a valóságban, az interneten kívül...
2010. márc. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!