Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy a szüleim...

Miért van az hogy a szüleim és a barátaim nem értik meg hogy én nem akarok szavazni senkire? (2014. választások)

Figyelt kérdés

Őszintén semmi értelme nincs!

Bármelyik pártra szavaznék úgysem lesz jobb.Ezt szerintem mindenki tudja…



2014. jan. 23. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Kire akarják hogy szavazzál?


amúgy szerintem ostoba elfogult emberek lehetnek.elvakult, szűklátókörű párthívők. Minden normális ember már kiábrándult annyira a politikából, hogy ha el is megy szavazni, azt nem meggyöződesből teszi, hanem azért h legalább ha jó már nem lehet, akkor legalább 1 kicsit leegyen jobb a helyzet, és azért ők egy teljesen pártfüggetlen embert abszolút megértenek.

2014. jan. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom kire szavaznék!

Most nézegettek utána a dolgoknak!

De úgy vettem észre hogy eddig is hazudott az összes párt,és ezután is fog.

2014. jan. 23. 23:34
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

kedves kérdező!


mindenképp szavazol, nem tudsz sajnos kimaradni belőle


elmész és az összefogásra szavazol, akkor orbán-rezsim leváltására szavazol


ha nem rájuk szavazol, vagy egyáltalán nem szavazol, azzal orbánt tartod hatalmon


valószínűleg ezzel vannak tisztában a szüleid is

2014. jan. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A lehető legrosszabb ha valaki nem megy el szavazni, mert azokkal tol ki akik változtatni szeretnének a rossz dolgokon, tehát a rossz dolgok maradnak és tovább kell tűrni a velejáró gondokat bajokat.
2014. jan. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3as, azt kifelejtetted hogy ha valaki a Jobbikra szavaz, azaz elmúlt 23 évet együttesen akarja leváltani.
2014. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én sem értelek meg, bár természetesen tiszteletben tartom a döntésedet (bármi is legyen az).

Némi utánajárással(pl. a szüleid és a barátaid véleményét meghallgatva) talán kiderül, hogy melyik a - számodra - legkevésbé ellenszenves párt. Talán (a "kisebbik rossz" elvét követve) érdemes volna arra szavaznod.

Végső esetben leadhatsz érvénytelen szavazatot is (pl. beikszeled az összes karikát). A szavazófülkébe senki nem mehet be Veled, úgyhogy senki nem fogja megtudni. Szavaztál (szüleid és barátaid megnyugszanak), de a lelkiismereted is tiszta maradt.

2014. jan. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ös, aki a jobbikra szavaz, az orbánt tartja hatalmon


miért? mert a jobbik egy 10 %-os párt, teljesen esélytelen a kormányváltásra, ezért a rá leadott szavazat csak orbán leváltását akadályozza

2014. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az a 10% kevés, szerencsére egyre több embernek nyílik fel a szeme a birkaságból, és több lesz az mint 10%.

A másik hogy még akkor inkább orbán mint a libbolsik.

2014. jan. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező egy mafla!

Felesleges!

Lerí, hogy egy provokátor...

(KÉRDEZŐ sírd el magad)

2014. jan. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!