Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám interneten csalja...

Anyukám interneten csalja apukámat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mert több éve gyanakodtam valami ilyesmire, de mindig lebeszéltem magam és azt, mondtam, hogy á úgyse tenne ilyet. De most teljesen megbizonyosodtam. Már egy éve találtam egy mű péniszt a szekrényében mindenféle síkosítókkal és egyéb játékszerekkel együtt. Ez nagyon fura volt.... Először azt gondoltam, hogy apával...de nem voltam benne biztos. Ma délután véletlen nem zárta le a telefonját. Jó tudom, nem kellett volna, de nagyon kiváncsi voltam. Megnéztem a skypeját. Egy régi ismerősûnkkel tartotta a kapcsolatot szorosan. Talán túl szorosan is. Biztos vagyok benne, hogy erotikus videoüzenetek váltanak. "Imádlak, cicám, szétrobbannék benned, puszi" és hasonló kifejezések voltak olvashatóak. Azért "skypekapcsolat", mert ez az ismerős Amerikában él. Van családja, 3 gyereke és felesége is. Borzasztó volt így megtudni ezt az egészet. Összeszoril a gyomrom és sírógörcsöt kapok ha csak apukámra gondolok. Nálunk csak ő dolgozik. Anyukám a háztartást vezeti. Milyen élet ez, hogy egész nap a feleségedért és a gyerekeidél dolgozol (ebben az esetben 2 helyen is), és a hátad mögött, az interneten megcsal a feleséged? Más férfiaknak úgy öltözik fel mint a bordélyházakban szokás? Milyen élet ez? Ez a hála a munkádért? Nem tudom mit tegyek... Kérlek SEGÍtSETEK! Szörnyen érzem magam.
2014. ápr. 7. 17:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Az lenne a legjobb ha te nem mondanál senkinek semmit!
2014. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Először is mit kutakodsz anyud telefonjában, fiókjában. Ne avatkozz bele a szüleid életébe. Az is lehet, hogy nyitott házasságban élnek.
2014. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
19%

Tálalj ki apádnak.

Ha már a felelősséget a nyakadba vetted azzal, hogy bizonyosságod van anyád tetteiről, ki kell tálalnod.

2014. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
először nézd át apudat is, ha már ilyen nagy nyomozó lettél.
2014. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Azért arra kíváncsi lennék, hogyha mondjuk anyád kutakodna a telefonodon, a számítógépeden azt te mennyire fogod elfogadni, természetesnek venni.

Nem gondolod, hogy anyád és apád felnőtt emberek, és ha gond van akkor ők majd megoldják?

Mit szólnál ha anyád is mindig beleütné az orrát a magánügyeidbe, és bármit csinálnál rögtön szaladna az aktuális partneredhez, hogy eláruljon téged?? Neked ez természetes? Jól esne??

2014. ápr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%

Egyébként bírom, hogy mindenki oda van a hűségért, de ha véletlenül kiderül valami, akkor maradjon szép.en csöndbe.


Nyilván célszerű lenne elmondani.

2014. ápr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hát...Szerintem szólj anyukádnak hogy üljetek le egy kicsit beszélni.És próbálj először utalni ezekre a dolgokra,tehát "ne ronts rá" hanem szépen lassan,mondd el hogy tudsz ezekről.Előbb utóbb úgyis kiderülne.Majd beszélj vele hogy ez így nagyon nem jó,és beszélje meg apuddal.

Nekem ugyan nincs hál'istennek ilyen gondom,nem is volt,és nem is lesz.De én ezt tenném.Nem tudnám végignézni ha az egyik szülőmnek hazudnak.

(ez az én véleményem,szerintem jogom van hozzá elmondani,és ha nem tetszik,olvasd a többi választ.)

2014. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
Elmondanàm, majd a kezébe adnék egy baseball-ütöt;)
2014. ápr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

az is lehet, nyitott házasságban vannak.

nem kellene egy darab puzzle-ból az egészre következtetni.

2014. ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Interneten nem lehet megcsalni senkit.

" Nálunk csak ő dolgozik. Anyukám a háztartást vezeti." Csupa szórakozás. Talán unatkozik. Tudod, nem biztos, hogy elég kihívás ez neki, hogy csak otthon van.


A szexuális játékszereket ha te megtaláltad, akkor gondolod, Apukád nem? :) LOL. Ehhez végképpen semmi közöd. Szinze boztos, hogy együtt használják. Ha netán néha nem, akkor is biztos lehetsz benne, hogy apukád is foglalkozik saját magával. Minek kutakodsz a szüleid intim életében? Engem rohadtul nem érdekelne, sőt kifejezetten zavarna, hogy azon agyaljak, milyen játékszereket használnak.


Ne tegyél semmit, ezt bízd a szüleidre. Minek nyomozol utánuk?

2014. ápr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!