Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyum egy órája vitte az...

Az anyum egy órája vitte az apukámat kórházba, mert nagyon fáj a farkcsontja. Nemtud ülni, feküdni csak állni. Nagyon félek hogy mi lesz vele, másra nemtudok gondolni, teljesen kivagyok, ilyenkor hogy nyugtassa meg magam?

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Ilyenkor természetes, hogy ideges vagy, ki az, aki ilyenkor nyugodtan ücsörög a kis hátsóján?


De! Azért vegyél egy nagy levegőt és várd meg, míg haza jönnek. Nem lesz apukáddal semmi, alaposan megvizsgálják és kap rá kezelést.

Az sokkal rosszabb lenne ha a fájdalom pl. szívtájékon lenne...


Nem vagyok doki csak az idősebb, betegebb ismeretségi és rokoni körből kiindulva a farokcsonti fájdalmak inkább meszesedésre, vagy idegi, érrendszeri dologra szoktak utalni esetleg begyulladt vagy sérült valami.


Csak, hogy röhögj egy jót: én a tavalyi karácsonyt úgyszintén végig ácsorogtam mert egy marha nagy púp nőtt a fenekemre közvetlen a vágásba! Pára kötést tettem rá de olyan lehetetlen helyen volt, hogy alig lehetett bekötni úgy, hogy ott maradjon. Napokig alig bírtam menni, lehajolni, leülni mert húzódott a bőr akármit csináltam. Minden nyomorult mozdulatnál üvölteni tudtam volna aztán már csak sírva röhögtem a kínomon.

Az ember el sem hinné, hogy szinte minden mozdulata összeköttetésben van a s*ggével!


Ne izgulj nem hiszem, hogy egy farokcsont fájás halálos lenne szerintem kap rá valami gyógyszert vagy krémet és hamarosan rendbe jön.

2014. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megütötte magát,elesett?

Nekem szülés közben repedt meg,tudom milyen fájdalmas,de ha tényleg a farkcsontja akkor túl sok mindent nem fognak tudni mit kezdeni vele.Majd elmúlik

2014. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolj arra hogy már jó kezekben van apukád, segítenek neki, meggyógyítják. Mást nem nagyon tudsz tenni, természetes hogy aggódtok. Hívd fel anyudat és érdeklődj az állapotáról. Jobbulást apukádnak!
2014. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jobban van apukád? Mi volt a baj?

Egyébként próbáld meg elterelni a gondolataidat, ha sikerül, mély levegő be és ki és hidd el, nem lesz baj.

2014. márc. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!