Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennetek? Eleg furcsa...

Ti mit tennetek? Eleg furcsa a helyzet.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy apam ( nem edes o elhagyott pot apum volt mindig is..) kb 12 evvel ezelott voltat egyutt anyuek. 5 evig voltak egyutt majd szetmentek kulonbozo okok miatt.. ( eljart egy baratjahoz szinte csak aludni jart haza,nyertunk a lotton eleg nagy osszeget rank nem gondolt hanem szaladt venni egy autot maganak es a baratjanak...+ jatekgep,alkohol..szetmentek neha jott latogatoba eleinte naponta ( vissza akarta szerezni anyut) aztan hetvegente majd havonta majd lett egy noje gyermek szuletett aztan meg 3.... az elsot lattam,aztan nem jott tobbet.. 4-5 eve nem beszeltunk 1-2x talalkoztunk az utcan.. ma bejelolt facebookon..... visszaigazoltam de ez elso mondata ez volt: Szia hogy vagy anyad el meg???? hogy lehet ilyet kerdezni? 4 eve lese sz..t most meg ram ir? es ezzel kezdi? nem irtam vissza furcsanak latom a helyzetet..azt is tudni kell hogy nagymamam most halt meg ( a "pot" apai) es orokoltem a fel hazat es tobb foldet. meg kicsi voltam amikor ram iratta a felet anyu a papirt is latta es en is. rogton gondoltam ahogy bejelolt hogy errol lesz szo.. nem irt rola semmit sem. DE!!!! A no akivel van az egy irigy rossz indulatu nem is tudom hogy minek nevezzem. tobbszor elatkozott,es amikor megtudta hogy a nagyi ram iratta a fele hazat es tobb foldet megfenyegetett ( nem irom le hogy mit de kigyo beka kutya fule jott es akkor kb 10-11 eves lehettem) En nem szeretnek azaz nem merek rakerdezni hogy mivan a papirokkal mert az ugy jonne le hogy vartam a nagymamam halalat pedig nem.. De jo lenne elintezni ezeket a dolgokat.. Ti rakerdeznetek erre? egyaltalan szoba allnatok vele ezek utan amit tett? 5 evig voltak egyutt 3 evig minden jovolt az utolso 2 ev szornyu.. amikor ivott neki ment anyunak engem nem bantott de bennem maradt... Mit tennetek a helyemben? Feltudnatok ezeket dolgozni?

Koszonom a valaszokat elore is.


2014. ápr. 14. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy visszaválaszolnék-e a megkeresésére? Még nem reagáltál? Mikor írt?
2014. ápr. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kicsit zagyva nekem ez a kérdés lehet este van de ha meghalt a nagyi akkor volt hagyatéki tárgyalás, ott elrendezték az örökségedet ha nem hívták meg anyukádat erre, mivel te kiskorú vagy akkor nem hagyott rád semmit.

Gondolom nagyi tudomására jutott, hogy anyukád és a fia szétmentek így módosított rajta. Azért ez elég logikusnak tűnik, bocs de én sem hagynám kvázi egy vadidegenre azt amiért megdolgoztam. Nyilván látogatni sem látogattad így még érthetőbb.

2014. ápr. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ma jelolt be.. ( azaz tegnap bocsi..:) ) es kicsit felkaptam a vizet.. nem valaszoltam neki erre........

A masik: Tudta hogy szetmentek persze,latogattam sokszor de mindig akkor amikor nem volt otthon apam.. Nem modositott rajta mert a halala elott kaptam egy hivast...... nem reg halt meg 1 honapja sincs.. nem is az erdekel leginkabb... :S nincs nekem ebben oromom. inkabb az hogy ti szoba allnatok vele?

2014. ápr. 14. 00:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem mert nem szólnék bele anyám kapcsolatába, semmi közöd hozzá. Nevelt egy ideig apád helyett apád volt, aztán saját gyereke is született, van ez így. Ilyen alapon anyukádra is haragudhatnál, hisz kvázi nem jött össze a kapcsolata apáddal plusz az utána lévő emberrel sem. Nem hiszem, hogy minden hol csak a férfi volt a hibás.


Másrészt az is normális, ha már félig szakítottam egy nővel nem költőm rá a lottó nyereményem hisz miért is tenném, ha nem tervezek vele hosszú távra.

2014. ápr. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt sem értem miért a nevelő apádra vagy kiakadva, aki kvázi elfogadod, hogy anyukáddal te is vagy, nem apádra aki megcsinálni megtudott, de nevelni, felsőséget vállalni már nem.
2014. ápr. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor kéremszépen, a megkeresés nem Neked szól, hanem anyukádnak, továbbítsd az infót anyukádnak, hogy róla érdeklődik Tőled a férfi. Nem a Te dolgod az ő kapcsolatuk, nem tisztességes tőle ez a lépés.
2014. ápr. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is anyukámnak szólnék

túl nagy terhet veszel magadra, és igazából bármi is lesz a végkifejlet, neked nem lesz érdemi beleszólásod

nem tisztességes a pasitól, hogy neked irkál

én visszaírnék, mághozzá anyukám elérhetőségét linelném be, és kedvesen hozzátennék, hogy kedves tőle h érdeklődik, és anyudnak is mondad, hogy kereste (rajtad kereszült)

a sok előző válaszoló meg nem túl megértő, figyelembe véve, hogy egy gyerek/tini kért segítségt/tanácsot...

2014. ápr. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat..

A lottorol:

Akkor 2-4 eve voltak mar egyutt es nem olyan nagy dologra gondoltam de pl kajat sem vett :))))))))))))))) a pasit meg 1 eve ha ismerte..

Normalis valaszokra vartam de jol lelettem teremtve... az utlsonak koszonom.

Apamat nem ismertem szoval kireharagudjak?:D

Anyu pedig azert nem volt ujra vele mert felt tole mikor megy megint neki.. mondtam anyunak h mit irt nem szolt ra semmit tesom mondta h elkuldene a helyemben a messzi p.csaba... Szoval azt mondjatok h majd jon papir a hagyatekirol?

2014. ápr. 14. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!