Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Véleményetek? (Kérdésed túl...

Véleményetek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Most kezdtem a gimit, és a szüleim azt mondták, hogy ha hozom a 4-es átlagot, akkor nem szólnak semmit se, hogy mivel töltöm a szabadidőmet, tehát azt csinálok amit akarok. Hozom is a 4-es átlagot, és szabadidőmben gépezek a barátaimmal, mert mi sose voltunk ilyen kimozdulós típusok, így egy játékon (szerveren) játszunk. És a szüleim ez nem tetszik, hogy így töltöm el az időmet, meg azt mondják, hogy sose segítek nekik semmiben, de ez nem igaz, szoktam segíteni, és ha megkérnek valamire extra feladatra, akkor azt is megcsinálom.
2014. ápr. 17. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Én sem díjaznám, hogy kocka a gyerekem, hiába hozod az elvárt átlagot. 15 éves vagy, inkább járhatnál valamit sportolni, már igazán nem beleszólásképp, de ez se az agyadnak sem az agyadnak nem jó, értem itt a monitor bambulását. Játszol 1 órát, utána kérdezd meg, hogy segíthetsz-e valamit, ne várd meg, hogy megkérjenek, mert a leírtak alapján inkább azzal van itt a gond, hogy elvárják hogy kérdezd meg, mert ha már maguktól mondják, akkor azt már úgy rosszallóan...
2014. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocsánat, jav: se az agyadnak se a SZEMEDNEK nem jó.
2014. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a fiam mindenből ötöst hoz

a fiam állandóan a gép előtt ül, és játszik


na most ez a két gyerek ugyanaz, és én sem tudom hatásosan rávenni, hogy hagyja a gépet a fenébe, pedig jó lenne

2014. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megszoktam kérdezni, hogy kell e valamit segíteni, azt mondják, hogy nem kell... Elkezdek gépezni, és az a baj, hogy nem segítek... És igaz, van amikor nem kérdezem meg, de akkor kérjenek meg, szívesen segítek nekik...
2014. ápr. 17. 14:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg szimplán rajtad vezetik le a feszültséget. Ez azért van. Lehet, akármennyire jó átlagod neked, és a másik válaszoló gyerkőcének is, akkor is káros, sőt, lassan már kóros az ilyen játék. Később vissza fog ütni. Pl. ha elromlik a gép, vagy elszáll fél napra a net, olyan elvonási tünet jön majd ki, hogy nem lesz öröm nézni. :(
2014. ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ditta323 ***** válasza:
Öcsém is szinte csak gép előtt ült általánostól középiskola 10. osztályáig. Azt mostanában kezdett el kimozdulni. /haverjaival airsoftoznak/. Majd ha megtalálod te is azt a sportot, hobbit ami érdekel akkor neked sem csak a gép lesz a szórakozás
2014. ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna, ha látnám, hogy a gyerekem az értékes életét eltékozolja, ahelyett, hogy ÉLNE.
2014. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az arcukba vágnám az ígéretüket.
2014. ápr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!