Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya nem enged meg semmit....

Anya nem enged meg semmit. Mit csináljak? 16/L

Figyelt kérdés
Nem enged el sehova.Mindig csak azt hozza fel, hogy takarítani kell.Minen nap kiporszívózok,felmosok,teregetek,ha kell főzök is..stb.És mindig ha menni szeretnék valahova kitalál valamit ami miatt nem mehetek el.Egyszerűen nem értem,pedig a tanulással sincs gond a matekom kívül mindenből 5ös vagyok(a matek4-es)Meg értem ilyen korban féltik a gyereküket leginkább a szülők, de én nem az a fajta vagyok aki bulikba jár,cigizik,iszik stb.én csak a barátnőimmel szeretnék lemenni filmezni vagy moziba de hiába mert nem enged el...Ráadásul nem is késő este,sőt nem is este hanem nappal mennénk vagy ha este akkor is hazahoznának barátnőm szülei.Mi lehet a gond?Lehet tényleg nem kellene még ilyeneket kérnem?Vagy mit kellene tennem,hogy anya elengedjen?

2014. ápr. 17. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Ha így van, ahogy írod, anyukád túl szigorú.

Hogy mit tehetsz?...Várj 2 évet

2014. ápr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Én a helyedben azt mondanám neki, hogy ha úgy akar kezelni, mint egy kisgyereket, akkor úgy is fogok viselkedni. És nem csinálnék semmilyen házimunkát amíg nem lesz egy kicsit lazább.
2014. ápr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
vagy próbáld meg finoman megbeszélni vele, hogy te szívesen segítessz neki, és a suli is jól megy, de néha nagyon fontos lenne neked hogy kicsit elengedjen
2014. ápr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 811 ***** válasza:
82%
a szép szó után, ha nem enged, akkor vedd picit kezedbe az irányítást... "márpedig akkor is elmegyek!"...kell ilyen mert úgy se lesz semmi bajod, és legközelebb már nem lesz ebből gond, érzékeltetni, kell, hogy felnősz...
2014. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Simán ülj le vele egy picit, és mondd el neki, hogy kezdesz felnőni, és néha szeretnél szórakozni, szerintem, ha szépen elmondod neki, akkor csak feltűnik neki is, hogy tényleg elhet itt az ideje picit több mindent engedni. :)
2014. ápr. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedj te is úgy, ahogy ő veled.
2014. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

pontosan! lázadj :)


ne azt mondd, h Édesanyám el tetszik engedni a délután 5 órai filmre a barátnőimmel? hanem hagyj egy cetlit az asztalon: "Pesten vagyok Death Metal koncerten. Majd jövök" ennyi :)

2014. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Engem nem engedett bulizni 19 évesen sem.

leléptem ott hagytam az egyetemet.

tehát ennyit ért a nagy féltegetés hogy diploma helyett most szar munkáim vannak

2015. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!