Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hete volt egy vetélésem,...

Egy hete volt egy vetélésem, a párom nagyon aggódik, a széltől is òv semmit nem enged csinálnom.44 évesen hogy lehet ennyi esze? Már unom amit csinál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 13:58
1 2 3
 1/26 poiu ***** válasza:
100%
Lehet tudni, mi volt a vetélés oka?
2013. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Köszönd meg a sorsnak, hogy ilyen szerető párt adott neked.
2013. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
mondd el neki, hogy neked most arra van szükséged, hogy csinálja valamit, hogy eltereld a gondolataidat, le kell foglalnod magad, de ha úgy érzed majd, hogy elfáradtál, akkor le fogsz pihenni, ne aggódjon
2013. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos, hogy így aggódik érted :)
2013. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi volt az oka. Kint voltam az utcán amikor elkezdett nagyon fájni a hasam. Kijött az orvos és hívta a mentőket a korházban mondták, hogy elvetéltem, de nem is véreztem.
2013. júl. 4. 14:11
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

OFF:


Vérzés nélkül hogy lehet elvetélni?

Elnézést, sajna nekem is 3 hete volt, de belőlem ömlött a vér, ezért nem értem..

2013. júl. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
50%
Elég lazán veszed ezt a vetélést, a párod lelkiismeretesebbnek tűnik... Mindig ilyen rideg vagy?
2013. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Én kb hat hetes lehettem, nem is tudtam, hogy terhes vagyok. Csak a műtét után véreztem nagyon. De nem értem, hogy a párom mit arénázik mikor nem is terveztük a gyereket.
2013. júl. 4. 14:24
 9/26 anonim ***** válasza:
97%

Nem baj, ha abajgat a párod. Ne aggódj az enyém nem ilyen gondoskodó, biztos most sokan irigyelnek Téged.

Nem biztos, hogy rideg a kérdező. Valaki így éli meg, (jobb a magány) valaki úgy (bújj hozzám). Attól még nagyon tud fájni, hogy nem zeng ódákat, hogy bőgők egésznap, nem eszem, leiszom magam és társai, meg valaki szóljon pár jó szót.

2013. júl. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem terveztetek, de úgy tűnik, hogy ő szeretne :)
2013. júl. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!