Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog szerintetek,...

Ärtemis kérdése:

Normális dolog szerintetek, hogy semmit sem enged amit megtehet egyébként az édesanyám? Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szüleim elváltak, anyám bulizni jár, éli életét és ez jól is van. Viszont volt osztálytársam, aki legjobb haverom, jönne le a településünkre és nem tudok találkozni vele. Apám pont akkor vinne magához amikor jönne haverom(2 hetente vagyok apámnál, pedig ugyanazon a településen élünk) és amikor felhozom a témát, belemenne, hogy napközben nem megyek, de amikor anyámnak felhozom a dolgot akkor kiakad és azt mondja, hogy haverom jön máskor is(hozzátenném, hogy haverommal 3-4 havonta találkozhatok), de amikor ő nem látta egy barátnőjét mondjuk 1 hónapja, akkor egyből félreteszi a dolgait és találkoznia kell az illetővel. Nem vagyok 5 éves, tudok dönteni, de meg van kötve a kezem. Mondjátok meg kérlek, mit tegyek, mert kezdenek idegesíteni ezek a dolgok.
2012. dec. 7. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el az anyukádnak, hogy te ezt tisztáztad apukáddal és kész.

De a barátoddal apukádná nem tudsz találkozni?

2012. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
* apukádnál
2012. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
En is ezt akartam kerdezni:D Elmesz apudhoz es ott talalkoztok, anyudnak nem is kell tudnia rola.
2012. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!