Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha az apuka együtt...

Normális ha az apuka együtt fürdik 9 éves lányával?

Figyelt kérdés

2014. márc. 5. 10:53
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
77%
Nem normális, de anyuka se, ha ezt hagyja.
2014. márc. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
45%
Attol fugg. Ha egyutt pancsolnak a kadban ugy, hogy apukan alsonadrag, gyerek bikiniben, az meg oke. Meztelenul mar nem.
2014. márc. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
78%
100+100 ilyen kérdés volt...nem nem normális!
2014. márc. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
45%
Nem.kirángatnám a pasit a fürdőből, hogy arról kódul.
2014. márc. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
77%

Én sem tudom elképzelni, hogy normális lenne.

Egyébként szerintetek hol az a korhatár, ameddig egy szülő együtt fürödhet a gyerekével, akkor ha azonos nemű és akkor ha más?

Tényleg érdekel, mert a kisfiam nagyon szeret apával fürödni. Igaz még pici.

2014. márc. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
41%
Nincs ilyen korhatár. Nem higiénikus, ha a gyerek együtt fürdik a felnőttekkel.
2014. márc. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
46%

5.

Én medencén kívül, még sose fürödtem együtt egyik fiammal se. Se újszülött korukban, se több éves korukban.

Szerintem undorító.

Még a strandokon is van külön gyerekmedence, hogy a felnőttek nyavalyái ne betegítsék meg a piciket.


Higiénia nulla az együtt fürdésnél, még akkor is ha előtte a felnőtt alaposan letusol.

2014. márc. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
88%

9 éves szerintem már nagy hozzá.


Nekem az telejsen okés, ha kisgyerek és a szülő együtt fürdik, de nem tudom megmondani, hogy mi az a határ ameddig lehet együtt fürdeni és hol kezdődik amikortól nem lehet.


Nekem négy hónaposak a kislányaim, néha-néha valamelyikünk együtt fürdik velük, azaz inkább tartja őket a vízben. Nem zárom ki ha már nagyobbak lesznek kicsivel lesz olyan, hogy valamelyikünk együtt fürdik velük, de csak speciális esetekben és nem azért mert nem higénikus vagy ilyesmi, pusztán azért, hogy azzal nagyon elhúzódna a fürdetés. Azt hiszem nekem egyszerűbb lesz ha ők ketten fürdenek majd együtt.

2014. márc. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
86%

Én ugyan nem csináltam ilyet, de pubertáskor előtt semmi problémát nem látok benne.


Az inkább vicc volt ugye, hogy hogy azért ne, mert gyerek tisztább még egy lezuhanyozott felnőttnél is?

2014. márc. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
92%

"Még a strandokon is van külön gyerekmedence, hogy a felnőttek nyavalyái ne betegítsék meg a piciket."


Nem minden felnőttnek vannak nyavalyái.


"Higiénia nulla az együtt fürdésnél, még akkor is ha előtte a felnőtt alaposan letusol."

Azért ezt nem tudom elhinni. Ha valaki nem beteg, ápolt, ad magára, és tisztán tartja a fürdőszobáját akkor ez nem így van.

2014. márc. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!