Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom apámat (többi lent)?

Utálom apámat (többi lent)?

Figyelt kérdés
Elegem van belőle most összevesztem vele mert azt kerte vegyem ki a tojást én megyek ki a konyhából azt mondja hova mész mondom be jó fogtam kivettem a tojást de tényleg véletlenül gugoltam es messze volt az asztal es kicsit kb 2cm magasságról ledobtam 4db. De csak egy kicsit összetört akkor mit csinált lepofozott hát persze... azt mondja ezt azért kaptam mert lusta voltam jo. Bejön es azt mondja mi bajom mondom semmi.(nem sírtam) Azt mondja hogy en mindig úgy beszélek vele mint egy kutyával lehurrogom. Mondtam neki igen mert ő is így viselkedik velem mondtam neki en magamban feljegyeztem hogy miket csinalt is velem mikor kicsi voltam meg most is, joindulatból mikor elalaszik akkor kikapcsolom neki a tv-t de hat a parketta reccsent egyet hát felébredt es azt mondta nekem mi a f**** csinálsz nem mondok semmit kimegyek. Akkor ő is felébresztett egyszer en is lehurrogtam. Meg volt sértődve hogy én lesesztem őt. Kezdjük ott ő elég sokszor elalszik napközbe en nem es eddig ahányszor kikapcsoltam a tv-t ha reggel ha este mindig lecseszett. Jo akkor mikor kisebb voltam a fufrum volt bementem csattért hogy ne avarjon evés közben hát mit csinált neki lökött az asztal sarkának anya is mondta neki normális vagy? Akkor 2x csinált már olyat hogy megrángatott kezemtől fogva. Ez nemrég történt hogy nézem a tv-t a kanapén jön be veszi le a terítőt az ágyról(ne kopjon a huzat azért van rajta) mondom neki nehogy összegyűrd mit csinál ahogy esik valahogy osszegyűri leteszi mondom jóvan elegy wc-e bementem a szobájába neki le volt szedve persze ledobva fogtam szétterítettem a földön jon ki gyere ide mondom igen azt mondja tegyem vissza mondom neki majd ha te is az enyémet pedig szépen megkértem rá az elején nem hallgatott rá hát jo mondtam neki nem szedem fel elkezdett velem ordítozni jovan felszedtem mennek at kicsit könnyes szemmel azt mondja ide figyel velem ne csináld ezt de kozben a nyakamat fogja mondom hangosan ne folytogass kozbe rangatom a kezet kitekeri en meg lerantom es ellök nem estem el csak adott egy loketet. De mar egy jo ideje en is ugy beszelek vele hogy nem erdekelsz olyanokat mond nekem hogy hü*** pi*** meg kis hü*****erek. Mar azt hiszi hogy kihaznalhat en nem hagyom mar magam rajottem hogy miket csinal azt mondja hogy en ne dirigaljak neki mondom en enm is akarok meg azt mondja hogy ha azt mondom neked hozzál be inni behozol ha azt mondom neked vidd ki a tanyert ki is fogod vinni. En meg magamban mondtam hogy igen ki is viszem ha nem lennél velem ilyen en mindent csinaljak meg de o semmit legyek a csicskasa. Rettentoen utalom es csodalkozik rajta hogy en nem szeretem. Megszogtam csinalni amit mond ugyhogy egy szava se lehet. amiket írtam példát az mind megtortent de csak egy párat felsoroltam megis tudjatok miket csinal ja a multkor anyamat fejbevagta azt mondta neki hogy te nekem ne dirigaljal meg ezek mindenkit o verhet meg lecseszhet de mas ot nem ítelheti el k***ara elegem van belőle hogy megmeri utni a sajat feleseget en anyam helyebe itthagytam volan a gy*szba.meg azt mondta anyamnak hogy lusta kozbe o nem dolgozik anya tartja elma csladot meg apa is csak o mehesz anya mos takarit foz elemyg a boltba es lelustazza kezdjuk ott anyam 6:30 kell hetkoznap es este 22:00 meg sem al. De azert o a lusta mostmar ertitek miert utalom? Ti mit gondoltok az iylenekrol ìrjátok le légyszi.13l
2014. ápr. 19. 18:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Add el rabszolgának!
2014. ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igazad van:D
2014. ápr. 19. 19:03
 3/15 anonim ***** válasza:
19%

1., amíg nincs gyereked sok mindent nem érthetsz az egészből

2., ne utáld az apád, eljön majd az idő amikor bánni fogod

3., legyél türelmes vele, van elég baja ebben a szar országban amúgy is

4., ő az apád, amit mond azt nem véletlenül mondja, tartsd tiszteletben, ne akarj mindig okosabb lenni, az iskolában legyél okos

5., legyél alázatos, semmit nem tettél még le az asztalra

2014. ápr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Az enyêm alkoholista. És folyton behugyozik és nem hajlando megfürödni meg átöltözni. Egy bun-ko f@s.z
2014. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az iskolában okos vagyok es nem tettem le semmit az asztalra igen semmit de gyerek vagyok ajd ha leteszek valamit az asztalra es ezt fogja csinalni majd akkor dirigalok neki mint o nekem 13 even at vagy tobb!
2014. ápr. 19. 19:19
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

majd a saját gyerekednek dirigálj, ott mutasd meg hogy jobb apa leszel

hidd el nem olyan könnyű ez az egész, mint amilyennek 13 évesen látszik

2014. ápr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 kovpet ***** válasza:
Az enyém is egy barom volt, de már halott, bibííííí :)
2014. ápr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Hát 3. válaszoló szerintem ezt az 5 pontot te sem gondoltad komolyan... Főleg az utolsót: 13 éves gyermekről beszélünk, egy gyereknek ne kelljen még bizonygatnia meg letenni az asztalra semmit. Amúgy szerintem tuti nem olvastad el, mert egy LÁNYRÓL beszélünk, ő nehezen lesz jobb APA a sajátjánál :D
2014. ápr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tele van az ország ilyen alakokkal, azért tartunk itt.
2014. ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Első számú tanács:


1. Nézz le a billentyűzetedre

2. Keresd meg azt a két gombot, amin az M betű és a pont szerepel (elméletileg az utolsó előtti sor)

3. A köztük lévő billentyűt nyomd le egy kicsit gyakrabban. Nem lesz túl nehéz, a semminél még az egy is több.


Azt én értem, hogy az apádat semmibe veszed, de legalább minket, válaszolókat tisztelj meg azzal, hogy nem csak idehányod azt, ami neked egyértelmű, hanem segítesz nekünk abban, hogy könnyebben megértsük a történetedet. Elvégre okos vagy az iskolában, akkor csak nem lehet ez olyan bonyolult.



Második számú tanács:


Amolyan tipikus tininek tűnsz, szóval lehet, hogy meredek ezt mondani, de mi lenne, ha kulturáltan elmagyaráznád neki, hogy mi is a problémád vele, megkérdeznéd (nem kérdőre vonnád!), hogy miért viselkedik így, átbeszélnétek, hogy kinek min kellene változtatnia, és talán sikerülne békességben megmaradnotok egymás mellett minimum öt évig. Igaz ez elég álomszerűnek hangzik, de úgy sincs sok veszteni valód, meg a válaszolók zöme is ezt szokta javasolni első körben.



Harmadik számú tanács:


És akkor most nézzük reálisan a dolgokat.


Ha próbáltad már esetleg a fenti opciót, de nem vezetett célra, akkor sajnos nincs mit tenni. Az emberek nem nagyon változnak meg, így max annyit tehetsz, hogy kerülöd, próbálsz minél kevesebbet beszélni vele, mert az csak további súrlódásokat jelent. Valamennyire már biztosan kiismerted, tehát szándékosan bosszúból véletlenül se hergeld fel, úgyis te jársz rosszul. Tedd amit mond, valamennyire úgy, ahogyan ő akarja, aztán ha lehet, jelentkezz olyan iskolába, ami minimum három számjegyből álló km-re van az otthonodtól. Én ezt tettem, mikor megelégeltem, hogy a szüleim rajtam vezetik le a feszültséget. Azóta békés és nyugodt életem van.

2014. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!