Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A fiam homoszexuálisokkal...

A fiam homoszexuálisokkal barátkozik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fiam 17 éves, egyedül nevelem.

Kiderült, hogy abból a 6 fiúból, akivel mostanában tölteni szokta az idejét, 5 homoszexuális, 1 pedig biszexuális.

A furcsa az egészben, hogy barátnője van egy éve.

Már meleg szórakozóhelyeken is volt velük, ahol a lány is ott volt (láttam képeket). Szétnéztem a gépén elég alaposan, és nem találtam semmit, ami arra utalna, hogy homoszexuális lenne, sem az előzményekben, sem a facebookján, stb. Állítása szerint a legjobb barátja elmondta neki, hogy meleg, rajta keresztül belecsöppent egy ilyen társaságba, és jól érzi magát velük. De bármennyire nem találok semmi bizonyítékot arra, hogy meleg lenne, nekem akkor sem veszi ezt be a gyomrom. Ha meleg, miért van barátnője, ha meg nem meleg, miért tölti velük az idejét? Szerintem ez sehogy sem normális dolog. Nem vagyok homofób, de biztos nem tölteném a szabadidőm ilyenekkel.

Szerintetek mit tegyek? Higgyek neki? Vigyem el pszichológushoz? Tiltsam el tőlük? Teljesen tanácstalan vagyok, szülőként ilyenkor mit kellene tennem. Csak azt tudom, hogy ez nem normális.


2014. ápr. 22. 18:49
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/124 anonim ***** válasza:
0%

"Mondjuk mert a legtöbb pedofil nem közösül az alanyával, szimplán megerőszakolja. "


Szó se volt itt pedofíliáról, vagy erőszakról.


Furcsa a hozzád hasonló nagy toleránsoktól hallani a megvetést amikor egy 30 fölötti férfi, 16-17 éves lányokkal létesít szexuális kapcsolatot. Mi is ezzel a baj? Mi köze van ennek a pedofíliához, vagy az erőszakhoz?


A fenti példa jól mutatja hogy a férfiellenes szólamok, kirohanások mennyire beépültek a társadalomba.


"Azért, mert egy fiatal lány jóformán nem tudja, mibe megy bele, a legtöbben nem mérik fel a helyzet súlyosságát. "


Nem, azért mert a nőknek mindig megvan a lehetőségük visszaélni a nemük általi kiváltságokkal. Lehetnek akár mekkora k*rvák, de ez sem senkit nem érdekel ha utána azt mondja hogy a férfiak hibája az egész.


Ha az egyenlőség lenne a cél, akkor 13-14 éves lányok nyugodtan létesíthetnének szexuális kapcsolatot bármely korú férfiakkal. Viszont ezzel az éretlen dumával a nők ostobaságát, szexuális visszafogottságának szükségszerűségét ismeritek el.


"Hogy akarod a népet felemelni? Azzal, hogy minden homoszexuálist megöletsz, biztos toleránsabbak leszünk... Ja, pont hogy ellenkezőleg."


Én sehogy. A nemzetiszocializmus a nemzetről szól, és nem az egyénről, én viszont minden szinten megvetem a homoszexualitást.


"Arra akarsz kilyukadni, hogy a férfiaknak nincsenek jogaik? Én nap mint nap fordítva látom, nem tudom te hogy élsz. "


Az alkotmányban szó sincs a férfiak jogairól, ellenben a nőkre van külön fejezet is. Ez jellemző mindenhol, minden területen.


Rengeteg nőkkel foglalkozó alapítvány van állami finanszírozással, és magánnal egyaránt, míg a férfiaknak egy komolyabb szervezete sincsen.


A média folyamatosan férfiellenes propagandával van tele. A nők külön kivannak emelve, míg a férfiak csak akkor vannak megemlítve ha valami bűneset, rablás, vagy gyilkosság történik.


Az állami juttatások döntő részét a nők kapják ilyen-olyan formában. A nőket előbb nyugdíjazzák miközben sokkal kevésbé megterhelő munkát végeznek mint a férfiak. Nem is beszélve a várható élettartalomról.


A válás férfiellenes buktatóit hosszan lehetne sorolni, de ami a legmegdöbbentőbb hogy a franciáknál az apasági teszt már illegális. Errefelé "haladunk".


"Miért sokkal több az óvónő, pszichológus? Miért nem akar a férfi "könnyebb" munkát végezni? Mert ő másra alkalmas. Na ugyanúgy a nő is. "


Ez csak a társadalomba berögzült férfiakra hátrányosan ható, nemi szerepek kiemelése miatt van. Az hogy te most össze-vissza beszélsz az azt jelenti, hogy nem tudod értelmesen képviselni ezt az egyenlőség témát.


Én csak ellenérvként beszéltem arról hogy a nők is vállaljanak valami megterhelő munkát, de alapvetően nem így gondolom. A nőknek alapvetően otthon a helye, de ha már munkát akarnak akkor valami olyat végezzenek aminek van is haszna, és nem csak a férfiak kiszipolyozására szolgál.


"Úgy akarsz te egyenlőségre törekedni, hogy ami neked nem tetszik, eltávolítod? Ne már."


Nektek kéne a hatalom, de a munka már nem. Tegyünk egy kicsit egyenlőséget a szakoktatás terén, ne csak az egyetemeken kelljen női kvóta, hanem a szakiskolákban is.

2014. júl. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/124 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne tegyél semmit. Aki azt mondta neked, hogy a homoszexualitás cseppfertőzéssel, vagy kézfogással terjed, az nem mondott igazat. Hadd barátkozzon a fiad azokkal az emberekkel, akikkel jól érzi magát.( Bárkivel is éli a szexet.) A barátság olyan áldott ajándék a sorstól, amit nem mindenki kap meg. Szerencsés fiú!
2014. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/124 anonim válasza:
100%

"Szó se volt itt pedofíliáról, vagy erőszakról."

Tisztában vagy a szó jelentésével? A pedofília a gyerekekhez való vonzódást jelenti, tehát ha egy 30 éven fölötti férfi egy 18 alatti lánnyal közösül, igenis pedofil. Érdekes, hogy mélyebbre nem nézel, csak az az "értelem" ragad meg, amiket a tévében hallottál...


"Furcsa a hozzád hasonló nagy toleránsoktól hallani a megvetést amikor egy 30 fölötti férfi, 16-17 éves lányokkal létesít szexuális kapcsolatot."

Pszichológusok szerint a szexuális kapcsolat pont az általad példának felhozott 16 éves kortól ajánlott, ezt pedig nem elleneztem, de mit szólsz mondjuk egy 12 éveshez? Aki nem csak lelkileg felkészületlen, de még fizikailag is aligha van olyan állapotban...


"A fenti példa jól mutatja hogy a férfiellenes szólamok, kirohanások mennyire beépültek a társadalomba."

Nanana. Azért egyezzünk meg, hogy én nem a férfiak, sokkal inkább a te érvelési technikád ellen vagyok, ahogyan őket véded.


"Nem, azért mert a nőknek mindig megvan a lehetőségük visszaélni a nemük általi kiváltságokkal. Lehetnek akár mekkora k*rvák, de ez sem senkit nem érdekel ha utána azt mondja hogy a férfiak hibája az egész."

Ez igaz, és amit mondanak, vagy igaz, vagy nem.


"Ha az egyenlőség lenne a cél, akkor 13-14 éves lányok nyugodtan létesíthetnének szexuális kapcsolatot bármely korú férfiakkal. Viszont ezzel az éretlen dumával a nők ostobaságát, szexuális visszafogottságának szükségszerűségét ismeritek el."

Mert szerinted az is helyénvaló, hogy 15 éves fiúk létesítsenek szexuális kapcsolatot lányokkal... Értem, így állunk. Na akkor szerintem gyere, kapjunk fel egy-két 6 éves fiút-lányt és rakjuk őket össze, ha a kor úgysem számít.


"én viszont minden szinten megvetem a homoszexualitást"

Hát, ha ettől jól érzed magad, mit mondjak?


"Az alkotmányban szó sincs a férfiak jogairól, ellenben a nőkre van külön fejezet is[…]"

Erre már nem is tartom érdemesnek a választ, de legyen.

A barna hajúak nem fogadják el a szőkéket, a szőkék meg addig harcolnak, míg ki nem vívják az egyenlőséget. Ez abban nyilvánul meg, hogy megkapják végre ugyanazokat a jogokat, mint ami a barnáknak van. A barnák meg tiltakoznak, mert szerintük a szőkéknek több joguk lett... Szerinted ez pedig kicsit sem irracionális.


"Én csak ellenérvként beszéltem arról hogy a nők is vállaljanak valami megterhelő munkát, de alapvetően nem így gondolom."

Tehát olyan ellenérvet hoztál fel, amivel még te sem értesz egyet. Ezzel csak öngólt rúgtál, köszönjük.


"Nektek kéne a hatalom, de a munka már nem. Tegyünk egy kicsit egyenlőséget a szakoktatás terén, ne csak az egyetemeken kelljen női kvóta, hanem a szakiskolákban is."

Rendben, megegyeztünk! De hogy mégiscsak meglegyen a neked megfelelő "egyenlőség", tessék vasalni, főzni, mosni, takarítani, port törölni. Ja, és a budit se hagyd ki ;)

2014. aug. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/124 anonim ***** válasza:
0%

"Tisztában vagy a szó jelentésével? A pedofília a gyerekekhez való vonzódást jelenti, tehát ha egy 30 éven fölötti férfi egy 18 alatti lánnyal közösül, igenis pedofil. Érdekes, hogy mélyebbre nem nézel, csak az az "értelem" ragad meg, amiket a tévében hallottál... "


Gyerekek na persze, ez a másik szánalomra méltó dolog.


Hol van meghatározva hogy mikortól nagykorú valaki? Egyes országokban ez 21 év, máshol 18, vagy 16, de az a legjobb cáfolat hogy a szexuális belegyezés sehol sincs nagykorúsághoz kötve.


Biológiai érettség szerint kell nézni a dolgokat, és egy 13-14 éves lány így már teljesen érett. Ha valakinek baja van ezzel annak önmagában a férfiak szexuális szerepével van baja.


Persze nem azt mondom hogy ez az ideális, de ha a nők szabadon élhetik ki a szexualitásukat, akkor a férfiak miért ne tehetnék? És ugye ennek semmi köze az erőszakhoz, vagy a pedofíliához.


"Pszichológusok szerint a szexuális kapcsolat pont az általad példának felhozott 16 éves kortól ajánlott, ezt pedig nem elleneztem, de mit szólsz mondjuk egy 12 éveshez? Aki nem csak lelkileg felkészületlen, de még fizikailag is aligha van olyan állapotban... "


Azért ez gyakorlatilag megint csak a nőkre értendő, és megint csak szexuálisan soviniszta. Vagy talán, hány szülő kezeli ugyanúgy a két különböző nemű gyermek szexualitását?


Én csak konzekvensen érvélek. Egyáltalán nem támogatom a nők szexualitásának liberalizálását, de sajnos jelenleg másfele "halad" a világ. Ma már a liberalizmus, az individualizmus a divat. Persze nem a férfiaknak, nekik a nagy egyenlőségben már nincs joguk ehhez.


"Mert szerinted az is helyénvaló, hogy 15 éves fiúk létesítsenek szexuális kapcsolatot lányokkal... Értem, így állunk. Na akkor szerintem gyere, kapjunk fel egy-két 6 éves fiút-lányt és rakjuk őket össze, ha a kor úgysem számít. "


Ha a fiatal korúak szexualitásáról van szó, akkor a férfiaknak megint csak a bűnös szerep jut. Szerinted mi azzal a baj ha 14-15 éves fiuk szexelnek? Mert szerintem semmi. Ha esetleg becsúszik egy gyerek az nem az ő felelőssége, és ezt teljesen komolyan mondom. Ilyenkor legyen nagy a szája a nőknek, ne akkor amikor kizárólagos jogot akarnak az abortusz, vagy a gyerek apjának kiléte felett.


"A barna hajúak nem fogadják el a szőkéket, a szőkék meg addig harcolnak, míg ki nem vívják az egyenlőséget."


Vajon miért mindig a fehér heteroszexuális férfiak a gonoszak, az elnyomók? Ez olyan mint hogy a sok nemzetiség közül, miért pont mindig a zsidókkal, meg a cigányokkal van a baj?


Amit te elnyomásnak nevezel az valójában csak az emberiség egy civilizációs szakasza volt. Amikor az erőforrások megszerzői, kitermelő, rendelkeztek a saját javaik felett.


Ahogy fejlődött a világ úgy tűnt el az alkotó, a termelő megbecsülése, hiszen már nem volt ismert a valódi forrás. Ahogy megjelent az állam, a centralizáció, onnantól már csak idő kérdése volt mikor jelennek meg az élősködök, akik jogok, meg egyenlőség címén jutnak hozzá ahhoz amit maguknak soha nem szereztek volna meg.


Ez egy kisarkított érvelés, mert valójában volt elnyomás de csupán az arisztokrácia részéről, ami megint csak a férfiakat sújtotta.


"A barnák meg tiltakoznak, mert szerintük a szőkéknek több joguk lett... Szerinted ez pedig kicsit sem irracionális. "


Erre élő törvénybe rögzített példák vannak, abortusz, apasági teszt, a szexualitás feletti kizárólagos hatalom, és még lehetne sorolni.


"Tehát olyan ellenérvet hoztál fel, amivel még te sem értesz egyet. Ezzel csak öngólt rúgtál, köszönjük. "


Az hogy a nők normális, és hasonlóan megterhelő munkát végezzenek mint a férfiak az egy kiváló ellenérv. Csak azért nem vezet jóra mert a nemek között soha nem lehet egyenlőség. Ez főleg a nők szexualitás, és a család feletti hatalma miatt van.

2014. aug. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!