Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy nem érezted elég jónak a párod, szakítottál vele, hogy találhass jobbat, de az nem olyan volt, mint amilyennek szeretted volna és inkább visszamentél a régihez?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen még nem volt =) Ritkán szakítok, de akkor annak oka van, amin már nem lehet javítani, mert nyilván már megpróbáltuk.

21/l

2012. jan. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ezt gusztustalannak tartom lehet olyan is h a fiú jobban néz ki mint a csaj...
2012. jan. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem exbnőm eljátszotta ezt anno. 1,5 évig együtt voltunk, aztán lelépett mert úgy gondolta h talált jobbat, aztán 1,5 hónapra rá rájött h mégsem jobb, és visszajött hozzám. Én meg sajna hagytam is. Hát nem volt olyan már mint előtte, nem volt bizalom sem, meg az egésznek nem volt olyan már a légköre mint előtte. Nem is tartott sokáig..

Amúgy ha már 1x elhagytad, mert vmi nem volt jó benne, akkor legközelebb is előjöhet az amit nem szerettél benne, ezért sem érdemes vele újrakezdeni. Bár ha tud rajta változtatni...

No mind1, sztem a lényeg az h felmelegítve csak a káposzta jó, a kapcsolat már nem igazán.

2012. jan. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem ásd el magad
2012. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!