Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez jó lesz anyák napjára,...

Ez jó lesz anyák napjára, annak ellenére, hogy nem tartjuk a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

anyámékkal nem szólunk, egyéb okok miatt. Eddig minden évben megalázkodtam egy szál virággal előtte, de idén betelt a pohár, ellenben mégiscsak akarnék valahogy tisztelegni neki azért, mert megszült, igaz nem sokat törődött velem soha eddigi életemben.

Tehát azt találtam ki, hogy egy képeslap postán feladok, bár nem lakunk egymástól túl messzire. De ez megteszi? Jó lesz?


2014. ápr. 29. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jo lesz.
2014. ápr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdezõ, napok óta ilyen gondolatok foglalkoztatnak engem is.Ugyanezeket a sorokat leirhattam volna én is.

Igaz, hogy én csak telefonon tudom felköszönteni.

Viszont nem hiszem,hogy képes lennék rá, hogy ne köszöntsem fel, tedd ezt te is!

2014. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andizsuzsi ***** válasza:
2014. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha kidobja, kidobja, de legalább én ennyit megtettem érte, ez is több, mint amit ő tett értem...
2014. ápr. 29. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!