Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már, hogy szexkapcsolatbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy szexkapcsolatból kapcsolat lett, annak ellenére, hogy az egyik fél kijelentette a legelején, hogy ő most nem szeretne kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 21:16
 1/8 Lávalámpa. ***** válasza:
Biztos
2014. jan. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt. Még tart. :)
2014. jan. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
volt
2014. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elmesélnétek, hogy pontosan hogy volt? Mennyi ideig találkozgattatok és ki mondta ki azt, hogy legyen több?
2014. jan. 23. 21:35
 6/8 anonim ***** válasza:

nálunk a hapsi kijelentette az elején, hogy csak szex

én mindig is többet éreztem de nem hiszem hogy lesz valami

pár hónapja tart

2014. jan. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Költőnő? ***** válasza:
nem beszéltük meg. Egyszercsak nem akartunk mást csak egymást és nem csak egy egy szex erejéig
2014. jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen :)

Egy hónappal a szakításom után úgy döntöttem, hogy ha már az elmúlt 7 évet kapcsolatban éltem le, akkor most legalább egy évig szabad akarok lenni és sok egyéjszakást meg szexkapcsolatot. Na jó, talán kissé elkeseredett voltam :D

Ő közös ismerősünk volt az exemmel, megkeresett, amikor hallotta a szakításunk hírét. Beszélgettünk, aztán randira hívott. Elég rámenős volt, azt már az elején leszögezte, hogy nagyon régóta szeretne velem szexelni, és hát most itt a jó lehetőség, ne hagyjuk ki (csak így nyíltan, nyersen, először köpni-nyelni nem tudtam). Meg egyébként is tetszem neki. Azt mondtam, oké, de csak szex, kötöttségek nélkül, másokkal is akarok találkozgatni. Erre annyi volt a reakciója, hogy azért attól még ő megpróbál elcsábítani :)

És tényleg, ugyan általában szexeltünk, amikor találkoztunk, de aztán elvitt rendes randira is, ahol közölte, hogy leendő gyermekei anyját látja bennem. Köpni-nyelni nem tudtam ismét.


De bejött nála ez a "sokkterápia", kb. két hónap után összejöttünk. Ez is egy érdekes téma volt, mert amikor rákérdeztem, hogy összejár-e mással (hiszen erre volt ugye lehetősége, ezt az elején kikötöttem), azt a választ kaptam, hogy nem, mert nem akar, és azt akarja, hogy most már én se tegyem. Rá egy hétre pedig összeköltöztünk, mert pont úgy alakult.

Végül így az albérleti szerződéstől datáljuk a járásunkat :D

2014. jan. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!