Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mostanában itt sok olyan...

Mostanában itt sok olyan kérdést olvastam a szülőkkel kapcsolatban, amik számomra nevetségesek, ki van így vele?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok, pontos koromat nem szeretném lebegtetni, de olvastam mostanában pár kérdést itt a Gyakorikérdéseken. Miért kell sok apát pedofíliával megvádolni? Volt egy olyan kérdés hogy valakinek az apja rácsapott a 14 éves lánya fenekére, vagy benyitott fürdés közben, és a 90% ilyen sablonos válaszokat vetett rá: ez gyanús. Beszéld meg az anyukáddal.

De most komolyan, akkor egy apa már akkor is pedofil ha a kislánya mellé bebújik az ágyba olvasni egy estimesét vagy mi?? Rengetegen vádaskodnak egyéb bizonyíték nélkül, de nem csak apáknál, tanároknál is. Én ezt nem értem; nekem a szüleim(legtöbbször anya) még mindig rá szoktak csapni a fenekemre, természetesen viccből, és ez kölcsönösen megy, mindössze VICC KEDVÉÉRT. Aztán; apa néha szokott azzal viccelődni hogy miközben fürdök, azt mondja kintről hogy benyit, és le is nyomja a kilincset, én pedig viccesen reagálva felordítok :D És akkor persze, apum pedofil, mindenképpen. Kiskoromban viszont még több volt a paranoia bennem a felnőtt férfiakkal kapcsolatban, talán mert volt egy rossz emlékem, na de apát mindig is szerettem, és ő is szeretett engem, még most, lázadó korszakomban sem merül fel bennem hogy pedofil lenne, mert egészen eddig semmi sem történt, és ha eddig sem akkor miért pont most? Mindenesetre nem értem az anyák parázásait, féltéseit, mert ha már egy férfi gyereket vállal azt legtöbbször azért csinálja, mert szereti a nőt, és nem azért hogy majd tapizhassa a leendő gyereküket... szerintem sokan túlságosan félnek. Van egy barátnőm, akihez az apja még most is néha odabújik az ágyba, beszélgetnek, nem történik semmi, de pár ember felfogása szerint most akkor ő is pedofil... ti hogy vagytok ezzel a témával?


2014. ápr. 29. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok a beteg gondolkodásu ember, ne foglalkozz velük! Nekik az a legnagyobb büntetés. Persze apuka játszik a kislányával, micsoda pedofilia! Gyorsan rendőrt hívni! De tudod nekik ez az egyetlen örömük az életben, hogy másokat figyeljenek, elítéljenek, ha ők már nem kellettek senkinek.
2014. ápr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1#: Na látod, igazad van. De az a legelszomorítóbb, hogy ezek a vádaskodások, ha a gyerek követi azt amit a drága Gyakorikérdések ír, akkor ez tönkreteheti egy család életét, egy apát, aki szerette a gyerekeit...
2014. ápr. 29. 21:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pedofília téma engem is nagyon kiakaszt. A média miatt van ez az egész. Lassan ott tartunk, hogy a szoptatás is pedofília lesz... Nagyon nincs rendben valami. A megfejtés szinte mindig a médiában rejlik, akárcsak most. Beleültetik az emberbe ezt a folytonos félelmet, hogy mindenkitől tartani kell, csak a rendőrségtől nem. Majd eljön az ő uralmuk ezáltal. (Mondjuk már ők uralnak mindent.)
2014. ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem.

És nem csak a pedofíliával kapcsolatban látok ilyen hülyeségeket.

Ha az anyuka lekever egyet a gyerekének, akkor az oké, mert nevelő célzatú. Ha az apuka csinálja ugyanezt, akkor szadista állat, aki éjjel-nappal veri a családját. Nem értem, miért kell ilyen hülyeségeket állítani. A falnak tudnék menni az olyanoktól, akik szerint egy férfi csak és kizárólag teljes erőből ad pofont a gyerekének. Hát ez nettó baromság. A pedofíliával kapcsolatos állítások már csak hab a tortán.

2014. ápr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Az én apám bebújt mellém az ágyba, de nem mesét olvasott....
2014. ápr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ezeket a kérdéseket a gyerekeik teszik fel, akkor feltehetően ez zavarja őket. Ha pedig zavarja őket, akkor joguk lenne ahhoz, hogy ne részesüljenek ilyen bánásmódban. Én nem örülnék neki ha apám a fenekemre csapkodna meg benyitna, de ettől nem érzem magam rossz gyereknek, csak azért mert téged nem zavar, nem azt jelenti, hogy mást sem. Szerintem bizonyos koron felül igenis nem normális. Ettől még nem pedofil. Eleve a pedofil nemileg éretlen gyerekekre vonatkozik, a 14 éves pedig nem az. De ha olyan jó apa lenne ahogy mondja, akkor megtenné amit a gyereke kér és abbahagyná.
2014. ápr. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A 3. és a 4. válaszolóval egyet értek. 5.: Sajnálom... de a férfiak közül kevés százalék művel ilyet, és sajnos mindenki általánosít.

6.: Nem mondtam azt egy szóval sem, hogy nem hallgatott rám! Megkértem rá, abbahagyta, nekik én még mindig az "ő pici kislányuk" vagyok, de ezt kezdik felfogni. Te is általánosítasz... honnan veszed hogy rossz apa?? És egyáltalán a koromat? o_O És itt is jön a "nem normális" szöveg... na jó ebbe nem megyek bele. Mindenesetre nem értek egyet pár ember nézeteivel, de azt hiszem ez megérthető.

2014. ápr. 30. 23:24
 8/9 anonim ***** válasza:
És olvasni tudsz? Én egy szóval sem beszéltem rólad a válaszomban, általánosságban érintettem a témát, a 14 éves kort pedig te hoztad fel először, és azt sem rád vonatkozva írtam.
2014. máj. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát bocs de nagyon úgy tűnt mintha azért írtad volna. De persze ha az ember félreért valamit akkor már az illető nem tud olvasni....
2014. máj. 1. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!