Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya állandóan megbántja a...

Anya állandóan megbántja a párom? Mivel akadályozzam meg? Szóra nem hallgat.

Figyelt kérdés

5 éve vagyok együtt a párommal, már a vőlegényem.

5 évvel idősebb tőlem. Bár szülei nem járatták iskolába és 18 éves korától dolgozott, és azóta 10 év telt el, 2 tanfolyamot végzett el, amiben jelenleg is dolgozik külföldön.


Együtt építkezünk, szüleim udvarára. Autót kaptam tőle, segít ahogy tud. Nagyon szeretjük egymást. Egy baj van hogy roma.

Anya sokszor mondja neki hogy büdös c, dö*öl jön meg, k* r** anyját, menjen a száraz kóró nagyanyjához a temetőbe stb.


Párom miattam nem szól neki vissza.

Mit tehetünk??

És ha lesz babánk???Ő is egy c lesz az anyám szemében???


2014. máj. 4. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a fenéért építetek anyádék udvarába????

Erre ráfogtok menni!!

Anyud utálja a cigánokat ezen nem fog változtatni......

2014. máj. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért szerintem értékelendő, hogy a párod kiemelkedett abból az általános közvéleményből, ami a romákat sújtja. Tény, hogy a legtöbbjük él, mint Marci hevesen, de ő folyamatosan küzd azért, hogy minél előrébb jusson az életben és hogy idővel nyugodt életkörülményetek legyen. Kivételek mindig vannak, ahogyan a magyarok között is akad jó pár semmittevő.

Ha édesanyád ezt nem veszi figyelembe, sőt még megbeszélés által sem, akkor én tuti nem építkeznék oda melléjük, hogy aztán folyamatosan károgjon még, bele szóljon mindenbe és kritizáljon, hőbörögjön. Az ember a tettei alapján ítélendő meg/el nem a bőrszín, hovatartozás vagy akármi alapján. És anyád tettei..elítélendők, ezáltal ő is.

Mit tehetsz? Megmondod válasszon: Vagy trágárkodik, de akkor elveszíti a lányát és nem kérsz belőle többet(elköltözöl), hiszen már a vőlegényed is a te családod, vagy pedig leáll és moderálja magát.

2014. máj. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szüleid udvarára építkeztek, ez csak rosszabb lesz. A párod meg előbb-utóbb megunja, hogy az anyósa folyton szekálja, és elmegy. Én téged nem értelek, tudod, hogy anyád utálja, mégis miért költöztök a szájába?
2014. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem minden cigany cigany!!!! anyukad is tudhatna hogy nem minden cigany cigany.. akkor ennyi erovel minden magyar is egy r...dek f..z sz..o v mi? :S megkell ismerni az embert nem minden ember egyforma.. nem epitkeztem volna ebben a helyzetben az anyamnak az udvarara.. apukad nincs? de ha mar mindenfele keppen oda epitkeztek(tetek) akkor elkulonitenem valahogyan.. esetleg tett valami olyat a parod? vagy esetleg ugy viselkedik?? hany evesek vagytok? lehet attol fel hogy elveszit.. :S
2014. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így beszélne anyám a párom, többet nem hallana rólunk.
2014. máj. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!