Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kis cicák holnap 4 hetesek...

A kis cicák holnap 4 hetesek és 1 állandóan a többi nemi szervét szopja, mivel akadályozzam meg?

Figyelt kérdés
2 hetes koruk óta én etetem mert az anyjuk meghalt... és mostanában állandóan ezt csinálja, a másik 2nek már piros teljesen és külön viszont nem hiszem hogy vehetném őket, elég kicsik még
2011. jún. 16. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
adj neki többet enni,éhes
2011. jún. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

kezdd el lassan a konzervvel való etetést, hogy a szopási inger minél hamarabb megszűnjön.

kiscicáknak valót adj nekik, és , ha már jóllaktak, aludni fognak. tegyél egy szőrős plüss állatkát közéjük, azt gyúrhatják.

ha pedig konkrétan észreveszed, hogy nem jó helyen szopik a cica, egy kis játszással el kell terelni a figyelmét.

még két három hét és ajándékoztahók lesznek.

minden tiszteletem a Tiéd, hogy felnevelted őket.

üdv.

2011. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
plüss az van nekik 2 is de nem nagyon érdekli őket, és nem is éhes a hasuk is mindig tele van kis telt cicák már :) na és a konzervet én is terveztem, de sajnos nem alszanak egyből mindig szaladgálnak evés után 1 ideig az a buta meg szinte kergeti őket bármit csinálok =/
2011. jún. 18. 23:22
 4/9 anonim ***** válasza:
A macskád perverz xD tanítsd meg neki hogy ne szopkodjon :D (sry de ezt nem tudam kihagyni)
2011. jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
már késő... nem él...
2011. jún. 25. 00:15
 6/9 anonim ***** válasza:
mi történt szegénykével?:( annyira sajnálom..
2011. jún. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem tudom ez egyiknek a lába fájdult meg este és már nem volt orvos szenvedett pár órát aztán feladta :( a másik (amelyik a többit "bántotta") annak nem láttam semmi baját de reggelre már ő sem mozdult... :(( és így maradt 1 a 4ből
2011. jún. 25. 16:56
 8/9 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom, Te mindent megtettél értük.lehet, hogy anyatej nálkül gyengébb volt az immunrendszerük.

talán az az egy már életben marad.

üüdv.

2011. jún. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, és igen én is remélem most volt pénteken 5 hetes már játékos cica remélem semmi rejtett baja nincs neki, ha végig kell néznem őt is ahogy szenved én fogok belehalni. de ő egészségesnek látszik nagyon is :) harap... :D
2011. jún. 26. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!