Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A gyerekeknek miért fáj az,...

A gyerekeknek miért fáj az, ha a saját biológiai apjuk nem a saját biológiai anyjukkal él együtt, hanem mással?

Figyelt kérdés

2014. máj. 11. 22:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%

Ez leginkább a biológiai anyának szokta szúrni a szemét!

Ha jó kapcsolatot ápolsz a gyerekeddel, akkor nem lesz köztetek probléma.

2014. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%
* a két fél még véletlenül se kommunikáljon egymással és örökös cirkusz legyen, ez a tetű úszitja ezt az ostobát. Ezért, mert kettőig nem lát a féltékenységtől.
2014. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%
Nyomd a minuszt aranyom, csak vigyázz, nehogy megint elhatalmasodjon rajtad a pánik, igy se szeded normálisan a gyógyszereidet-pedig kéne szerintem:)
2014. máj. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Állítsd le magadat! Senki sem kiváncsi rád!
2014. máj. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Mert az lenne a természetes, ha együtt él a gyerekével, és annak az anyjával.
2014. máj. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
94%

off

huncut szamuráj, áll már le!

Ez idegesítő és nem csak a kérdezőnek.



on

Én azért nem kedvelem a mostohaanyámat, mert úgy viselkedik, mintha én a világon sem lennék. Ez azóta van, amióta megszületett a gyerekük, én azóta nem számítok.

Nem csak én gondolom így, hanem az egész család tudja, ő is mondta, hogy azért nincs ott szobám, mert nem szeretné, ha sokat lennék ott, elég neki 2 gyerekre figyelni, nem kell harmadik (17 éves vagyok, nem kell fogni az kezemet egész nap).

2014. máj. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6%
De anyukák között most divat a boldogság keresése! Ha érted miről beszélek!
2014. máj. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
8 Igen az lenne, ha nem ment volna a farka után,nem hazudozott volna és nem rázta volna át azt az embert, akinek mindig csak köszönhetett.
2014. máj. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy gyereknek nem az a legjobb, ha a szüleinek csak ő az első, hanem egy gyerek akkor boldog igazán, ha a szülei szeretik egymást és ilyen környezetben nőhet fel.

Válóperek során kígyót-békát zúdítanak egymásra a szülők, egy gyereknek, de még egy fiatalnak vagy már felnőttnek is szétszakad a szíve, mikor azt látja, hogy a számára két legfontosabb ember gyalázza egymást.

2014. máj. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Úgy látszik, valaki itt nagyon frusztrált.

Megcsaltak esetleg?

2014. máj. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!