Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy a párom...

Mit tegyek, hogy a párom elhigyje, hogy az övé a baba?

Figyelt kérdés
Pár órája egy kicsit összevesztünk a párommal (szerinte én tetszelgek a pasiknak). Azt mondta, hogy csak a gyerek miatt marad velem. Mérgemben azt mondtam, hogy nem is az övé, ha nem lett volna ott a bátyja akkor megvert volna. Azóta a kislányra sem néz, pedig mondtam már neki, hogy az övé, de nem hisz nekem. Mi lesz most? Félek, hogy holnap el kell mennünk.
2014. máj. 18. 21:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem is jobb lesz ha elmész... Ilyet még viccből/dühből sem mondunk.

Én csak a gyereket sajnálom....

2014. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
El kell menni oszt apasági tesztet csináltatni (ha annyira biztos vagy magadban). Csak nehogy rosszul süljön el a dolog!
2014. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
65%

Ne haragudj, de te voltál a buta, hogy ilyesmit mondtál. De az sem ok, hogy egy férfi képes lenne megütni egy nőt...nemhogy megverni!

Csináltass apaságit, hátha megnyugszik. És máskor gondolkozz, mielőtt mérgedben hülyeséget mondasz.

2014. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%

Már mindegy... Nekem is azt szokta anyám pofázni, ha dühös, hogy minek szeretem apukámat jobban, úgysem ő az apám... Aztán meg azt vágja hozzám, hogy ugyanolyan genyó természetem van mint apumnak.

Ilyennel nagyon tré dolog dobálózni, még poénból vagy dühösen is.

2014. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
75%
Én már kidobtalak volna ilyenért.
2014. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
63%
Ujabb szokásos vasárnap esti kamukérdés. Legalább valami újat találj már ki:D
2014. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%

"Azt mondta, hogy csak a gyerek miatt marad velem" vs. "Félek, hogy holnap el kell mennünk."


ő a gyerek miatt van veled, te meg a lakhatás miatt...fasza kapcsolat

2014. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
68%
Kamu kérdés. Vasárnap este még ideülnek a kislányok/kisfiúk trollkodni, mert hát holnap suli, és nem lesz idejük...
2014. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy az apasági teszt több százezer forint, annyi pénzünk nincs. Amúgy a párom már a kapcsolatunk elején szólt, hogy megver, ha megcsalom.
2014. máj. 18. 22:04
 10/31 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ne is akarj vele maradni, ha benne van, hogy megver. Minek szültél neki egyáltalán. Ahogy kiveszem ő nem akarta, a helyedben pedig nem szültem volna olyannak aki veréssel fenyeget.
2014. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!