Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek nem vicces amikor...

Szerintetek nem vicces amikor egy amúgy "soviniszta" apuka a saját gyermekének lesz a rabja?

Figyelt kérdés

Ismerek egy férfit aki ifjú korában kissé lenézte a nőket (nem jók semmire, gyengék, buták stb - nem kell nagyon komolyan venni). A barátnőmig tartotta is magát az véleményéhez, de hát a szerelem... szóval a barátnőm nagy kivétel, rá nem szól semmit, és tényleg amúgy rendes férj.


Amíg meg nem született a lánya... na ez a kis démon lett apuci szeme fénye. Hiába akar neki nemet mondani a kislány csak ránéz a bambi szemeivel és kész...


Nagyon mulatságos egy eset ez. Ő aki a nőket nem becsüli sokra, mégis egy nő rabja. :D


2014. máj. 23. 11:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Benőtt a feje lágya mi olyan vicces ebben. Felnőtt ez a magyarázat. Gyerekét sok mindent gondol az ember amit felnőttként nem.
2014. máj. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez így szokott lenni általában - és jó esetben. Mi a kérdés?
2014. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz tulajdonképpen kérdezni?
2014. máj. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha felnősz, meg fogod érteni! Nem lehet, hogy apuka csak "EGYES" nőket nem tart sokra???
2014. máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt, megtalálta azt a nőt, akit szeret, akivel jól kijön, aki szült neki egy kislányt. Az apák "sok mindenre képesek", ha lányuk van. :D Rengeteg olyan apát ismerek (többek között a saját férjemet is), akiket a lányaik az ujjuk köré tudnak csavarni. Amúgy én is az ujjam köré csavartam apámat kiskoromban. :D

De mi a probléma ezzel a "kis démonnal" ahogy fogalmazol? Szerintem semmi gond nincs, jobb, mintha maradt volna a régi az apuka.

2014. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom ez valami szingli humor.
2014. máj. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
mert az a no meg artatlan es nem vagta at!!! ;D
2014. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem a nőkkel van baja, hanem egyes nőkkel.

Gondolom a saját lányát nem látja ilyen "egyes nőnek".

2014. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Utolsó mondasz valamit ;)


Én nem veszem komolyan a férfi sovinizmusát. Inkább a szája nagy. Csak most ennyi év után vicces látni, hogy mégis van nő aki az újja köré csavarta.


Mindig viccelődött baba várás előtt, hogy "Drágám nekem mindegy ha fiú csak egészséges legyen." És hasonló dumákat lenyomott. Most meg tisztára papucs lett. És szerintem ez nagyon aranyos.


Nem élcnek szántam, vagy rosszindulattal írtam, inkább aranyosnak tréfásnak tartom.

2014. máj. 23. 11:53
 10/14 anonim ***** válasza:
6%
Igazság szerint ez pont úgy van hogy ő a családfő tehát ő parancsol otthon. Gondolom nála van a pénzcsap és nem fordítva, így még nyugodtan gondolkodhat reálisan a nőkről. Nem véletlen hogy a nő mondja azt hogy feleségül megyek valakihez, és nem a férj azt hogy férjül megy.
2014. máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!