Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan akadt ki anya? Kérjek...

Jogosan akadt ki anya? Kérjek bocsánatot? 15/L

Figyelt kérdés

A szituáció a következő: Ezen a héten ballagok(általánosból). Ruha, haj, köröm, smink...próba. Én kipróbáltam 3 variációt sminkre, anya szerint egy se volt jó. Azt mondta, hogy ő kisminkel. Én mondtam, köszi anya, de kérlek ne sminkelj ki, hisz tudod, hogy utálom ha az arcomon matatnak(illedelmesen mondtam). Erre megsértődött. És lehordott mindennek.

Magyarázat: Anya máskor is sminkelt ki, a végén pedig mindig én jöttem rosszul ki. Az én hibám volt, hogy pislogok, hogy mozog a fejem (pedig próbáltam ellene tenni), hogy hátra hajlítom a nyakam (anya olyan erősen nyomja az ecsetet, hogy hátranyomja), hogy nem szeretem ha az arcomon matatnak, hogy nem tudok hosszú ideig egy helyben maradni (hiperaktív vagyok). Ezek a hibák végett mindig ordibálás, megsértődés lesz anya részéről. Én csak hallgatok, pedig nagyon bánt, hogy olyanért szid, amiről nem tehetek. :(. Dühében mindig félbe hagyja a sminket amit csinál (nagyon szépen sminkel, de sokáig). Néha meg is üt, meg én vagyok a béna, a balfácán... Nagyon rossz élményeim vannak, ha anya sminkel. Magamat sminkelni nagyon szeretem. De olyan érzésem van, hogy anya azt is megutáltatja velem.

Tehát én voltam a bunkó, vagy anyának van igaza?


2014. máj. 26. 17:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez egy elég piszlicsáré probléma, neki se kellene idegbetegnek lenni, és neked se kéne foglalkozni vele.
2014. máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
43%
Anyukád egy idióta.
2014. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
57%

engem az a tény fogott meg leginkább, hogy manapság az általános iskolások is sminkelhetik magukat?

viszont az egész eljárás egyikőtök részéről sem volt szép..


Anyukád felfújja

2014. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
84%

Ez az, hogy mi a francnak kell sminkelni egy általános iskolai ballagásra? Meg köröm? Műköröm? És mindenből próba?

Nem az esküvődre készülsz!

2014. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
85%
Érdekes! Az nem zavar, ha a kozmetikus matat az arcodon?? Egy általános iskolai ballagásból ekkora felhajtást csinálni. Mi lesz később?
2014. máj. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is hülyeség ekkora cirkuszt csapni egy ált. iskolai ballagásból. Ha tudsz sminkelni, tegyél fel valami szolidat, mert ilyen fiatalon röhejesen néz ki az erőteljes smink, pl. rúzs, szemhéjpúder szerintem rosszul néz ki egy ennyi idős lányon. Anyukádat sem értem, hogy erre nevel. Egyébként szerintem nem hibáztál, ha illedelmesen megmondtad neki, hogy nem akarod, hogy ő sminkeljen ki, ezt neki el kellene fogadnia, nem veszekedni.
2014. máj. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
A saját körmömről van szó(én festegettem) . Kozmetikushoz se megyek, mert az is az arcomon matat. Otthon szoktam a pattanásokat irtani (szerencsére nincs sok)
2014. máj. 26. 17:51
 8/30 anonim ***** válasza:
26%
Akkor meg összevissza írsz "Ruha, haj, köröm, smink...próba." Akkor mi az igazság? A smink az nem pattanás irtás!!
2014. máj. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó! Tudod mi az a próba?! Szerinted azt csak kozmetikus csinálhatja? A kérdező csinál magának próba sminket. Gondolom én.
2014. máj. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

A hajat fodrász csinálja és nem az arcomon. A sminket meg én csináltam.

Nem tudom mért kell a smink miatt okvetlenül kozmetikushoz rohanni. De ezt csak te értheted :)

2014. máj. 26. 18:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!