Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy anyám kiakadt a hajam miatt?

Figyelt kérdés
Oldalt és hátul rövidebb hajam volt, felüo hosszabb. Sokan mondták hogy jól áll de itthon mindig bántottak emiatt. Ma megkértem hogy vágja le oldalt és hátul mert hosszú. Erre ő ideges lett hogy nem hajlandó olyan nyomorék hajat csinálni. Most meg full ugyanolyan mindenhol és hülyén áll...

2014. máj. 24. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem igazán érthető, hogy mi a kerdes....
2014. máj. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Hány éves vagy, egyáltalán lány, vagy fiú

Eddig nem szót érte?


Én sem lennk hajlandó a gyerekemnek olyqn hajat magam elkészíteni, ami nem tetszik..

2014. máj. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Tudod, aki értelmes doilgokkal nem tud foglalkozni, az ilyeneket csinál, mint az édesanyukád!
2014. máj. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogod magad és elmész fodrászhoz.


És igen, Anyukád normális.

2014. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, legközelebb fodràszhoz megyek. egyébként fiú vagyok
2014. máj. 24. 12:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

2. Vagyok...

Csak azért kérdeztem, mert megpróbáltam elképzelni a frizurát, hogy vajon mi kiakadni valő lehet rajta ;-)

és azért nem mindegy, hogy nőiben vagy férfiben gondolkodom..


De tulajdonképpen mindegy is, oszen a hangsúly azon van, gy anyukádnak nem tetszik, mégha senki más nem találna benne kivetni valót...

2014. máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálj valami köztes frizurát ami tetszik de még anyud sem akasztod vele ki. :)
2014. máj. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!