Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vajon számítok-e még valamit...

Vajon számítok-e még valamit a 8 fiú, és 10 éves lány gyerekeimnek?

Figyelt kérdés
Nem találkoztam velük karácsony óta, csak egy pár percre a pszichológusnál.

2014. máj. 27. 17:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hol vannak?
2014. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Bővebb infó?

PL:

-te az anyuka vagy apuka vagy?

- miattad vagy önhibádon kívül nem találkoztál velük?

- oké nem láttad őket, de írtál nekik? telefonáltál? SMS?

2014. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%

Igen. Tudod én is elvált szülők gyermeke vagyok. / éves koromban be dobták a törülközőt. Addig addig mocskoskodtak egymással rajtam keresztűl, míg meguntam és lemondtam apuról. Akkor voltam 13-12 éves. De én mindig szerettem apát, mert az apám volt. Egy kisgyerek aki a világra jön az a szülei iránt feltétlen szeretettel van. Mert még fel sem fogja milyen emberek vagytok igazából, de tudja, hogy neki van a világon a legszuperebb apukája és anyukája.


Ha mégis azt mondja a szemedbe, hogy nem szeret, akkor el ne hidd!!!

Én is így tettem a családi béke érdekében, de nagyon sokat gondoltam apára, és sajnáltam nagyon, hogy nem szerethettem tovább. :(


Most felnőtt fejjel újra kezdtünk mindent, de más sosem lesz olyan minden mi volt.


Hidd el, ha rugdosnád a picid, ha megvernéd, akkor is szeretne, mert ilyen a kisgyerek, te jelented a kis világa másik felét :)

2014. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Őszödi Ferenc ***** válasza:
Ha már nekik nem is, anyuka számít a tartásdíjra, szóval semmi buta gondolat!
2014. máj. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
3,hogy írhatsz ilyen hülyeséget ha rugdosná verné akkor is szeretné?Lehet én lennék fordítva gyártva mert pont ezért utáltam?Te meg minél elöb vedd fel a nyúlcipőd hozzájuk.A gyerek sérülékeny nem felejt.Ha nem akarod őket végleg elveszíteni akkor húzzál bele.
2014. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Elvált apa vagyok, aki önhibáján kívül lettem külön. A gyerekek az én kérésemre az anyjuknak lett ítélve. Eleinte még valahogy nemt is a kapcsolattartás, de úgy hogyha késtünk 5 percet, már szaladt a gyámügyre, jelenteni. Ma már egy teljesen idegennek tűnő képet alkotnak rólam, az anyjuknak köszönhetően. Járnak valami gyülekezetbe minden szerda, és vasárnap. A gyerekek hazudnak, mint a vízfolyás, röviden ennyi.
2014. máj. 27. 17:30
 7/15 anonim ***** válasza:

Dolgoztam anyaotthonban és ott a kicsik ilyenek voltak. Nagyon rosszul bántak velük mégis sírtak a szüleik után. Hogy hiányzik apu. Szóval nem légből kaptam a történetet.


Ahogy nem törődnek az unokaöcsémmel sem. Mindenért kikap, és úgy beszélnek vele mint egy kutyával. Mégis sír az anyukája, apukája után ha nem otthon alszik és bújik az anyjához, aki rugdossa... Ez pedig minden logikát nélkülöz nálam, de ilyenek a gyerekek. A sérülések akkor jönnek elő, ahogy nőnek, okosodnak.

2014. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Harcolj értük, hogy ne sikerüljön az anyjuknak megvalósitania a célját!
2014. máj. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Már nagyon sokat küzdöttem azért, hogy ha már elváltunk, legalább a gyerekek ne érezzék ennek a súlyát. Munkahely van ami biztos, nem iszom, nem dohányzom. Abból tudom, hogy van két gyerekem, hogy fizetem a gyerektartást. Beszélni nem tudok velük telefonon sem, mert az anyjuk nem adja őket oda, valami kifogás mindig van. Már írtam, hogy lassan egy féléve, nem láttam őket. Kezdek befordulni :-( Tavalyelőtt is volt egy ilyen időszak, akkor azt mondta a lányom, aki még akkor 8 éves volt, hogy ő már nem akar élni, ha nem láthatja az apját. Ma már ez nem így van, ma már gyűlölnek, amikor mentem értük, már úgy kellett őket az utóbbi időbe kényszeríteni, hogy jöjjenek velem.
2014. máj. 27. 17:44
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk te is fordulhatsz a bírósághoz azzal, hogy a volt feleséged akadályozza az apuka láthatási jogát. Miért nem jelented fel?
2014. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!