Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti egyformán szeretitek...

Ti egyformán szeretitek anyukátokat és apukátokat?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 10:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Más a kapcsolatunk, alapból nagyon különböznek, mindkettőjüknek más a véleményük dolgokról, különfélékről tudok beszélgetni egyikkel, másikkal, a kötődés is más, tehát nem egyformán szeretem őket de ugyanannyira.
2014. máj. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Igen, egyformán szerettem őket. Megérdemelték. Nagyon jó, gondos szülők voltak.
2014. máj. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem és nem is ugyanannyira. Sajnos. De kicsi koromban így volt. De felemésztett mindent a válás és az egymás iránti gyűlölet!
2014. máj. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

Nem

Egyforma mértékben, de nem egyformán, teljesen más a kapcsolatom az egyikükkel, mint a másikukkal

2014. máj. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor inkább úgy kérdezném egyenlő mértékben? Mert lehet hogy a két szülő személyisége annyira különbözik hogy az egyik közelebb kerül hozzád.
2014. máj. 30. 10:31
 6/16 anonim ***** válasza:
Erre a válasz, igen
2014. máj. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mivel apám 15 éves koromban úgy döntött,hogy neki még baba kell (2 nevelt és 3 saját mellé) és változás,így lelépett.

Most van egy 7 éves húgom és egyedül neveli,mert akiért lelépett,az meg tőle ment el a gyereket hátrahagyva.

Akkor keres,amikor kell neki valami,azon kívül levegő vagyok a számára.

Tehát nem! Anyukám volt az, aki mindig ott volt velünk.

2014. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok képes annyira szeretni. Mentális zavarai vannak, és ezt természetesen rajtunk veri le. Egyszer szeretetteljes, másszor pedig szívből gyűlöl. Érdekes módon az idegen embereket, pl. ismerősöket pedig bálványozza. Már nem egyszer mondtam neki azt, hogy ez csak azért van, mert nem ismeri őket úgy, mint ahogy a családját, továbbra is mi nyomorítjuk meg őt a létezésünkkel. Nem tudom, hogy bármikor is képes leszek-e arra, hogy igazán szeressem.
2014. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én apukás vagyok, mindig is az voltam. (lány vagyok) Közelebb áll a személyiségünk, hasonló a gondolkodásmódunk. Anyukámak is nagyon szeretem, de vele másképp tudok beszélgetni. Neki is elmondok szinte mindent, ahogyan apunak is, csak apukm reagálása a dolgokra szimpatikusabb szokott lenni.
2014. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mindkettőjüket szeretem, de anyukám sokkal közelebb áll hozzám, pedig azt mondják, a lányok apásak, hát nálunk ez annyira nem igaz. Anyukám a legjobb barátnőm is egyben. Apukámat is nagyon szeretem, de vele azért annyira egy hullámhosszon, mint anyukámmal, soha nem voltam.
2014. máj. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!