Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Áthívnátok a helyetekben az...

Áthívnátok a helyetekben az anyukátokat ebédre?

Figyelt kérdés

Októberben költöztem el, tavaly nyáron eléggé megbántott.. Épp főztem, és mivel allergiás vagyok, gyakran orrot fújtam közben. Persze az ételtől távol és minden orrfújás után kézmosás. Én nagyon ügyelek a higiéniára.. És akkor bunkón azt mondta nekem, hogy én sose hívja majd át, ha elköltöztem, mert tudja, milyen undorítóan főzök.


Egyszer sem hívtam át, elég mély sebet hagyott ez bennem.

Különben sose volt jó a kapcsolatunk, mindig ridegen bánt velem, szeretlek-et sose hallottam, sose ölelt át, és még sorolhatnám. Alig foglalkozott velem. Kb 4 éve a napjait meg csak a panaszkodás és a negatív gondolatok teszik ki (volt, hogy azért kiabált velem, mert virslit főztem, mert hogy ő mennyire utálja a főtt virsli szagát). Mindig mindenben csak a rosszat...


2013. aug. 20. 20:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és kihagytam, hogy kb december óta azt hallgatom, hogy milyen hálátlan vagyok, hogy nem hívom át.
2013. aug. 20. 20:44
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem hívnám át. Minek? Hogy el se menjen? Vagy hogy majd megjegyzéseket tegyen az ételre, rátok, a lakásra?

Egyébként pedig kezeltesd az allergiádat, mire vagy allergiás?

2013. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Parlagfű, por.

Szedek rá gyógyszert.

2013. aug. 20. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy....


Én apámmal vagyok így, most fogok összeköltözni a párommal egy másik városba. Azt tudni kell h a szüleim elváltak, anyuval élek nem vett fel minket a pénz, de nem is nélkülözünk.


Anyu meg a párja már csomó mindenbe segítettek hogy legyen valamink a lakásba...

Apám nagyon jól keres, nagyon magas fizetése van, azt se ajánlotta fel h na gyere vegyünk valamit abba a lakásba mire van szükséged?


Megvesszük amit tudunk de a mi pénzünk is véges..


De már most sír a szája h én úgye majd meghívom ebédre...de mióta elváltak egy semmit nem kapok tőle csak a kést a hátamba...mert hát mond dolgokat rólam amiket előbb utóbb megtudok :D


Én tuti nem fogom meghívni, ezt a szívedbe kell érezned, én sajnálom szegényt de télleg nem bírnám elviselni, meg azért meghívni h utána kibeszéljen mindent...


Neked mit súg a szived?

2013. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne az allergiás időszakban hívd át, ha eddig nem tetted :)
2013. aug. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha a szívemre hallgatnék, fel se venném a telefont.

Csak kicsit sajnálom, mert apám szörnyű ember volt, mellette semmi élete nem volt. De mondjuk ez sem ok arra, hogy ennyire pesszimista és bunkó legyen.

2013. aug. 20. 20:58
 7/8 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy, mert ha nem allergia, akkor megfázás, valamiért mindig folyik az orrom sajnos.

Ráadásul az orrnyálkahártyám már szinte halott, szóval folyik éjjel-nappal, télen-nyáron... Már megszoktam..

2013. aug. 20. 20:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha régen nem volt nálad, akkor már lehet megbánta, esetleg rájött, hogy nem kellene így beszélnie veled. Hívd át ebédre de az első megjegyzésénél(ha lesz) küld el.(persze emberhez méltóan..) Nyisd ki neki az ajtót és mond meg neki, hogy akkor jöjjön vissza, ha megtanult viselkedni.
2013. aug. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!