Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bánt a saját anyám. Mit...

Bánt a saját anyám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amint hazaér, rögtön elkezd velem kiabálni, hogy én milyen hülye vagyok és például ha szerzek egy ötöst az nem érdekli, de ha kettest szerzek valamiből, akkor rögtön mondja, hogy én vagyok a leghülyébb gyerek a világon. Aztán amikor emiatt befordulok, jön oda hozzám, hogy ugyan, mégis mi a bajom?! Mit tegyeg egy ilyen emberrel? Utálok vele élni. :( 14/L

2014. máj. 30. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Ne haragudj a kérdésért, édesanyád egyedül nevel, nincs mellette férfi?
2014. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Édesapád hol van ilyenkor?
2014. máj. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sajnálom :( Anyukád nagyon éretlen és nem fair tőle, hogy rajtad tölti ki a mérgét. De azt tudnod kell, hogy az emberek sajnos a frusztációjukat amit a főnökük, kollégájuk, emberek az utcán stb okoztak nekik, azt a családtagjaikon töltik ki sajnos, mert rajtuk tudják kitölteni "bűntetés" nélkül. Vadidegennel meg főnökkel nem igazán ordítozhatnak...Próbáld meg nem magadra venni, nem szép tőle, hogy így viselkedik veled.
2014. máj. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szegény:/


Ilyenkor a legtöbb amit tehetsz, hogy keresel valakit, akivel meg tudod beszélni az ilyen dolgokat, mert senkinek nem tesz jót ha így bánnak vele :/

2014. máj. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Első kettő válaszolónak : apukám nem él velünk, mert őt is elüldözte. :( és nagyon egyedül érzem magam. :(
2014. máj. 30. 21:30
 6/7 anonim válasza:
Ha gondolod, nyugodtan írj rám, lány vagyok, elbeszélgetnék veled. :)
2014. jún. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Apukáddal nem tudnál élni? Beszéld meg vele..., remélem jó a kapcsatotok.
2014. jún. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!