Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Unom már, hogy anyám minden...

Unom már, hogy anyám minden egyes szavával megsért, kioktat vagy csak parancsolgat. Beletipor az érzéseimbe és nem hagy kibontakozni, saját életet élni. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
18/L . Csak, hogy megértsétek azon a szinten tart engem mint más egy 10 éves gyereket. Sőt még talán annak is nagyobb szabadsága van. Egyedül soha semmit nem tehetek, vagy nem mehetek sehova. Busszal nem utazhatok a barátaimhoz. Már elvesztettem a barátaimat mert nem engedi, hogy kimennyek hozzájuk suli után. Az ő jövőképét erőlteti rám és maga melett akar minden áron tartani addig még meg nem hal. Mit tegyek?
2014. febr. 2. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem tini vagy...

Sajnos a "gyerekek" többsége gyakran érzi azt amit te, gyakran nem jogosan..

Nem azt mondom, higy nincs igazság abban amit írsz.. Cak gondold át néhányszor..


18 éves vagy, nagykorú...

Gondold végig milyen lenne tényleg saját életet élni.. Tehát amikor csak te felesz magadért csak magad döntesz

Sokkal nehezebb lenne..talán még nem is lennel képes rá

2014. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy holnap költözök csapot papot itthagyva. Hanem azt, hogy a lábam nem tehetem ki a házból amilyen hosszú a nap olyanra. Kutyát sétáltatni is csak 15 percre mehetek el, ha tovább vagyok már telefonálgat.
2014. febr. 2. 14:09
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Felnott vagy, koltozz el, keress munkat, fizesd a szamlaid es elj a sajat szabalyaid szerint.
2014. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy alkalmas időben próbálj meg leülni vele és higgadtan elmondani, hogy milyen igényeid vannak, próbáljon megérteni. Megértelek, nekem apukám volt ilyen, pedig semmi okot nem adtam rá, hogy ne bízhasson meg bennem vagy a barátimban. Vagy beszéljétek meg, hogy többször fogsz telefonálni, esetleg a barátnőid számát is meglehet adni anyukádnak - és fordítva - hogy ha történik valami, mindenképp szólni tudjanak neki, hátha ez a tudat megnyugtatja.

Attól mert a szülők fizetik a számlákat, még nincs joguk tönkretenni a gyereküket...szerintem. Mert ez már az a kategória.

2014. febr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A, itt az elkoltozes se megoldas. Nekem apam ilyen, elkoltoztem erre hozzamkoltozott...
2014. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy elköltöztél és hozzád költözött? Ilyen nincs, megmondod neki hogy nem és kész.
2016. ápr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!