Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek róla?...

Mi a véleményetek róla? (Esetleg személyes tapasztalat)

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok. Jelenleg egyetemre járok és hétvégente dolgozok. Anyám mindig baszogat, hogy miért nem megyek ismerkedni, amire én azt felelem, mert nem hívott senki. És valóban így van, a lányoknak nem jövök be, a fiúknak nem vagyok túl menő hogy elhívjanak valahova (no cigi, no pia). Nem tudom minek tartanak, de én nem töröm magam ha egyszer senkit se érdeklek. Természetesen szűz vagyok, no csók, no kézfogás, semmi, de egyszerűen nem érdekel. Nem tudom, hogy ezt most abnormális vagy mi, de ha nem változik semmi tőlem maradok ilyen életem végéig, elvégre nem vagyok bunkó senkivel, érdeklődő vagyok a többiek iránt éppen csak mindig lepasszolnak. Tulajdonképpen egy jól nevelt gyerek vagyok ezért nem is értem, hogy anyám mit értetlenkedik, amikor mindent úgy csinálok ahogy nekem kellene. Érdekelne erről a véleményetek.

2014. jún. 2. 22:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem te vagy az egyetlen ilyen fiú. Az egész egyetemen csak van valaki aki hasonló helyzetben van és szervezhetnétek közösen programot. Munkatársak közt sincs senki akivel elmennétek munka után moziba v akármi?
2014. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez 17/L :D

Szupi, hogy nem vagyok egyedül :P

Fel a fejjel, csak járd a saját utadat ^~^

2014. jún. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Van valami hobbid? ha igen próbálj valami tanfolyamot, klubbot ilyesmit felkeresni. én sem iszom, cigizem mégis megvan a baráti társaságom, 21 évesen én is szűz voltam (nem azért mert csúnya lettem volna)És nincs olyan, hogy nem érdekel, talán csak elnyomod magadban az érzéseidet.
2014. jún. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

Bocsi, nem a kérdésre válaszolok. De 21 éves egyetemista létedre, igazán megfogalmazhatnál egy kérdést a "baszogat" szó nélkül is.

Egyébként meg ne várd, hogy majd valaki odamegy hozzád és elhív. Tessék picit megdolgozni érte. És igen, most kellene, mert később csak bánni fogod azokat az éveket, amiket most ellustálkodsz!

2014. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Engem is állandóan ezzel cseszegetnek, pedig volt már párkapcsolatom. De különösen az fáj, ahogy látom anyámon, hogy szeretne már tőlem megszabadulni. De mindegy, végül is nem érdekel, én is jobban szeretném, ha lenne párom, de majd lesz. Most csak ezért nem fogok összejönni egy bunkóval, hogy ne csesztessenek.
2014. jún. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Örüljön anyád,hogy van egy normális,rendes gyereke.

Úgyis sokan arra panaszkodnak sokan,hogy a harmincas korosztályban kevés a normális pasi.Van időd még ismerkedni,szórakozni.

2014. jún. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Egyrész: egyetemen attól hogy valaki cigizik és/vagy iszik nem lesz menő.. Ismerek több olyan srácot és lányt, akik elvből soha nem isznak egy kortyot sem, mégis sokszor buliznak velünk, senki nem cseszteti őket emiatt. Szóval erre ne fogd.


Másrész: no cigi no pia no csók no kézfogás??? Te így is beszélsz? Ha igen akkor hagyd abba, elég gáz.


Harmadrész: képzeld nem csak a szánnivaló tahók járnak szórakozni, altatod magad ha azt gondolod hogy túl jól nevelt és vagy ahhoz hogy hívjanak az emberek.


Az egyetemen rengeteg emberrel találkozol nap mint nap, próbálj meg kicsit nyitni és minél több emberrel beszélgetést kezdeményezni. Fogsz találni hozzád hasonló embereket akik unatkoznak esténként.. Eljárkálsz velük, a kocsmákban, szórakozóhelyeken vagy máshol meg megint csak rengeteg ember van. Sok sikert!

2014. jún. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

sztem nem gaz ez a szoveg, en is szoktam mondani, meg h inkabb maradok otthon tanulni, persze tudjak h hulyulok, szoval barmit el lehet adni, csak eloadas mod.

es azt is cafolom, h nem hivnak el, hat de! sot inkabb azon kell agyalnom kivel menjek inkabb.

hozzateszem nem vagyok 1 adonisz, szoval nem kelk a fejemhez vagnod :)

ismerkedj !

2014. jún. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Jókat írtok, de valahogy nem azt látom, hogy ez lenne a célravezető. Nagyon jól tudom már ennyi év egyedüllét után, hogy a neveltetésem egy totális csőd. Nem kell lehordani azért, hogy esetleg 5 cm-rel a föld felett járok, mert nem igaz. Megfigyeltem a környezetemben, hogy gyakorlatilag a "jól neveltek" szívnak az életben, mindenki más a saját tempójában jól jár.
2014. jún. 3. 07:45
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem célravezető a saját sikertelenségeid miatt a szüleidet, a neveltetésedet kritizálni.

Önálló személy vagy. Ha szeretnél valamit, tegyél érte! Ha meg nem szeretnéd, akkor az a Te döntésed legyen és ne a szüleid hibája!

2014. jún. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!