Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális anyám viselkedése?...

Normális anyám viselkedése? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy az utóbbi időben mindenféle problémám volt (egészségügyi tanulmányi stb). Ez hatással volt a kedélyállapotomra is. Rosszkedvű lettem kevesebbet beszélek a szüleimmel, sokat szeretek egyedül lenni. Előtte nagyon jó volt a kapcsolatunk. Azt vettem észre mintha anyám megsértődött volna ezért pedig ő is tud a gondjaimról még is elvárja hogy folyton mosolyogjak meg beszélgessek mintha minden tökéletes lenne. Nem hinném hogy nincs benne megértés de akkor miért ilyen? Lehet hogy őt is megviseli ez az egész? Szerintetek mi lehet az oka?
2014. jún. 4. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
IGEN! Egy jó anya együtt érez a lányával, ha JÓ Anya!
2014. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztosan megviseli őt is, de lehetne megértőbb veled, mivel most neked kell kilábalnod ebből a rossz időszakból, érthető, hogy nincs kedved annyit jófejkedned vele, mint korábban.
2014. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj nem említettem de fiú vagyok. Amúgy kiskoromban volt egy agyhártyagyulladásom. Anyu azt mondta az nagyon megviselte. Nagyon rég volt már de azóta érezhetően jobban félt engem mint a bátyámat. Amúgy nagyon összetartó család vagyunk sokat hülyéskedünk meg általában jókedvűek vagyunk lehet ez tényleg megviseli őt is.
2014. jún. 4. 19:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, h őt is megviseli. Lehet, h arra próbált rávezetni, hogy de akkor is lásd meg a jó dolgokat, és örülj dolgoknak, de talán lehet rájött, h nem tudta ezeket úgy átadni neked, ahogy szerette volna, talán még ez is kiakaszthatta. Persze ez a részemről csak egy tovább gondolás, ne vedd készpénznek.
2014. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!