Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért változott meg anya...

Miért változott meg anya ilyen hirtelen? Megkérdezzem, vagy örüljek és ne kérdezősködjek?

Figyelt kérdés

Anya eddig ki nem állhatta a barátomat, sose lehetett itt, azt is nehezen engedte, hogy pénteken és szombaton találkozzunk (amúgy minden nap vele voltam, csak ezt nem tudta). De meg is mondta, hogy nem kedveli és hogy nem illik hozzám (idősebb nálam és másabb, mint az ismerőseim, barátaim). Nem erőltettem, nem beszéltem itthon a kapcsolatunkról, úgy voltam vele, hogy amit nem tud, az nem zavarja.

Erre tegnap bejött a szobámba este, hogy eljöhetne a barátom majd az öcsém ballagási ebédjére, ha van kedve, meg lehetnénk egy kicsit itt is néha, ne csak én legyek a barátomnál mindig.

Aztán reggel mondta, hogy ők 2 hét múlva elutaznak hétvégére a férjével, az öcsém apánál lesz és akkor talán itt alhatna a barátom, hogy ne legyek egyedül éjszaka. Eddig még azt sem engedte, hogy sokáig legyek a barátomnál, most meg azt is megengedi, hogy együtt aludjunk.


Nem értem, mitől változott így meg a véleménye, amikor eddig csak rosszakat mondott róla, lehordta mindenféle gazdag, elkényeztetett szélhámosnak, megkaptam, hogy csak kihasznál és hogy úgyis szakít majd velem.

Olyan, mintha nem is az anyám lenne...

A barátom nem olyan, amilyennek gondolta/gondolja, de eddig ezt hiába mondogattam neki.


2014. jún. 7. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg Tőle, az a legbiztosabb. Mi itt csak találgatni tudunk...

Talán jó véleménnyel vannak a srácról az ismerősei..

Talán rájött, tiltással semmire sem megy.

Ha megelőlegezte a bizalmat, kérdezd meg az okát is. És ne okozz neki csalódást.

2014. jún. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
lehetséges hogy anyukád rájött arra, hogy a háta mögött talalkozgattok..es elgondolkozott hogy inkabb legyetek otthon mert akkor szemmel tud tartani. rajott arra hogy egy kis engedessel jobban kordaban tarthat, mint a tiltassal. de ez csak egy lehetoseg.vaz is lehet hogy hallott rol valamit, es megvaltozott a velemenye. lehet megkene inkabb kerdezni errol finoman.
2014. jún. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
örülj inkább neki :)
2014. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell kérdezősködnöd.
2014. jún. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!