Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért gondolja, hogy hallgatóz...

Miért gondolja, hogy hallgatózok, vagy hogy gátolni szeretném valamiben?

Figyelt kérdés
Anyunak lett egy új pasija, én 15 éves elvált szülők gyereke vagyok, tehát most újra rátalált a boldogság, aminek én kifejezetten örülök. Csakhogy ilyenkor furcsán viselkedik. Ha itt alszik a pasi, akkor általában felküld a mamához aludni, persze én veszem a lapot és felmegyek. Tegnap viszont borkóstolóra mentek és bevallom, hiba volt, de péntek volt és mivel beteg vagyok, hiányoltam a barátaimat és telefonáltam. Olyan 11-körül hazajöttek, persze akkor már nem telefonáltam, de még fent voltam. És ahogy meglátott, nekemrohant megragadta a karom, beráncigált a szobámba, hogy milyen pi**a vagyok hogy még nem alszok. De annak ellenére, hogy itt aludt a pasi, tudom hogy nem volt köztük semmi, mert megvan a baja. Ma reggel pedig felébredtem és az volt az első hogy bekapcsoltam a telefonom, erre ő benyit, hogy miért nem megy a tévém, mit hallgatózok, meg lerbncozott. Eszem ágában nincs hallgatózni, örülök a boldogságának is, csak nagyon fájnak a szavai. Egy cseppnyi szeretetet nem kapok tőle, ráadásul azt mondta múltkor, hogy én vagyok számára az Isten verése. Ezen kívül mindenkinek dicsekszik az iskolai eredményeimmel és általában jól kijövünk és szeret, csak mostanában ez nagyon elavult. Hozzáteszem, hogy a10-éves testvéremmel sosem csinàlja ezt, ő sosincs elküldve aludni, és mindig velük van. Én ki vagyok zárva. De a pasi külföldön dolgozik hálistennek és nemsokára megy vissza.

2014. jún. 7. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég fura ez a helyzet, ahogy leírod. Amíg a pasi külföldön van, én megpróbálnék leülni vele beszélgetni, őszintén, hogy mégis mi az oka annak, hogy ezt csinálja, ha közben dicsekszik az iskolai eredményekkel és egyébként nagyon jó anyuka. Mondd el neki őszintén, hogy ezzel óriási fájdalmat okoz neked, és hogy soha, de soha ne egy pasi legyen az első, hanem a gyermekei. Pasiból még találhat százat, akárhány éves, de a gyermekei mindig te és a kistestvéred lesztek. Az én anyámnak is volt egy barátja 16 éves koromban. Nagyon zavarta, hogy én még ott vagyok anyukámnak, hallottam hogy sokszor mondja neki, hogy miért nem bíz rá a nagyanyámra, meg ilyesmik. Megmondtam anyámnak hogy ez így nem fog működni, nem akarok olyan kamasz lenni akinek emiatt lelki problémái alakulnak ki, meg egyébként is mit képzel a pasi. Anyám erre dobta. Azóta randizott normális felfogású emberekkel is.


+20

2014. jún. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Anyuci miert nem megy a pali lakasara? A pali kulfoldon dolgozik, nyuljon a zsebebe, menjenek egy hotelba. Amugy anyukad nem erzi, hogy a pasi csak egy lyuknak hasznalja?
2014. jún. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni így, de talán anyuka bizonyos értelemben szégyenli a saját igényeit és bűntudata van a saját szexualitása okán...(s bár persze bizonyos értelemben lehet is). Talán ez egyfajta nevelési hiányosság, vagyishogy talán az anyukád egykori neveltetésének, szocializációjának a hiányossága, vagy deformitása, vagy ilyesmi. Talán a kistesódat pedig még megfelelőképp kicsinek és tudatlannak gondolja ahhoz, hogy úgymond tudja mi a dörgés, s ezért az ő jelenléte okán kevésbé zavartatja magát.
2014. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ez tökre úgy hangzik mintha félne, hogy a pasi rád nyomul, vagy te nyomulsz rá... és próbálja letörni az önbizalmad,meg minél messzebb paterolni tőle...
2014. jún. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!