Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért tiszteljem apámat ha...

Miért tiszteljem apámat ha egy állat?

Figyelt kérdés

Úgy viselkedik mint egy primitív ősember. Egyfolytában mindent leejt,felrúg,összetör. A draga műszaki cuccokat a földre dobálja majd k**vaanyázza a gyártót mert tönkremennek..

Ha nem találja a kulcsat,döngeti-rugdossa az üvegezett ajtót,maskor a kulcsot vagja az üvegbe. Ha megakad a kapu lánca akkor nem kibogozza hanem hörögve rángatja teljes erőből. Engem leszid ha erősen csukom le a nyomtató fedelét,ő belerúg dühében. Ha tönkremegy persze az én hibám. Egyszer a sörét zúdította anyamra de a könyveimen landolt az egész. Több tönkrement. Egyik pillanatban mosolyog,a következőben ordít és fenyegetőzik,csapkod. Az embereknek nekimegy,ellöki őket. Egyszer felrúgott egy lehajoló hölgyet a boltban,egyszer majdnem atgazolt egy kisgyereken és vállal az apjába ment. Kocsival életveszélyesen közlekedik,mindig megbüntetik.

Miért kéne tisztelnem?

Mert mindenholvaz megy hogy tiszteljem a szüleim.

18/F


2014. jún. 7. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nagyin sérült lehet szegény.

Én vlaahogy valamilyen kezelésre vinném előbb.

Pánikbeteg szerintem, vagy ilyesmi, nem értek hozzá.

2014. jún. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó,amúgy általaban normalis,kedves tud lenni nagyon de mindennap van egypar ilyen dolog.
2014. jún. 7. 22:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudok tisztelettel tekinteni az apámra, mert egyszerűen nem érdemli meg. Édesanyámat viszont nagyon nagyra tartom, szóval ez nálam nem csak egyfajta gyerekes "lesz*rok mindenkit, nekem senki sem parancsol" szindróma, és a leírtak alapján nálad sem.

Szerintem a tiszteletreméltó szülőket kell csak tisztelni, őket viszont nagyon.

17/L

2014. jún. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hmm...szerintem apád orvosi eset. Komolyan, mintha bipoláris lenne, de én nem vagyok doki, hogy ennyire vágjam a témát. De igy első olvasásra az ugrott be.


Mindig ilyen volt?

2014. jún. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, valamilyen egészségügyi gondja van, csak nem derült még ki. Pl tipikusan illik rá egy sima magas vérnyomásos kórkép. Vagy hormonális eltérések.

Meg kellene tudni, mennyi a vérnyomása, lehet, nem jó neki.

2014. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
aztán ha az ilyen apa fiából b*zi lesz, a fiát szídja a társadalom..
2014. jún. 9. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!