Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egyszerűen, és...

Hogyan tudnék egyszerűen, és könnyebben elsajátítani nyelvtudást?

Figyelt kérdés
Valakinek van valami praktikája vagy hasonló? Szeretnék jól beszélni angolul, kitartás és ész megvan hozzá! De szeretném minél jobban elsajátítani, amennyire itthon csak lehet! Sajnos tanfolyamra nem futja! Könyvek, kazetták vannak, segítenek, de igeidők ramatyul mennek!
2012. márc. 27. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyén függő, de esetleg Lomb Kató magyar nyelvzseni tippjeinek nézz utána. Nem tudom pontosan hány nyelven beszélt és fordított, de 15-16 körül volt. Amennyire tudom próbálta átadni tapasztalatait az ifjú nyelvtanulóknak szóval biztos találsz könyveket tőle, azokat elolvasva és megfontolva, nem szentírásnak véve valószínűleg találsz számodra hasznos dolgokat.
2012. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Plusz segedelemként: mivel az volt a kedvenc módszere, hogy érdeklődésének megfelelő könyveket olvasott a tanult nyelven, linkelek egy oldalt ahonnan könyveket lehet letölteni szinte bármilyen nyelven:


www.scribd.com

2012. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen a segítséget! Ennek a Katós Dolognak utána nézek... :)
2012. márc. 28. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!