Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engednek semmit?

Ghajhigopsdfjhs kérdése:

Miért nem engednek semmit?

Figyelt kérdés
Amiket most leírok, azok mind olyanok, amire meg van a pénzem. Driftrike, most leárazva kamera vlogoláshoz (gopro utánzat), gép újítás, egy-két hülyeség kipróbálása... Szerintem minden tök normális dolog, ők azt mondják, hogy arra költöm a pénzem, amire akarom. Most valamit össze akarnék hozni, erre azzal jönnek, hogy ez hülyeség, nem. Miért van ez? Esetleg hogyan tudnám őket rádumálni?

2014. jún. 14. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Spórolj össze hozzá pénzt/menj el dolgozni és azt veszel amit akarsz. Hiába van épp pénzetek ami drága, az drága. Ez nem egyenlő azzal, hogy semmit se engednek a szüleid
2014. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Leírtam, van rá pénzem, szóval nem az a baj. Pl a kameránál Amazonon ingyenes a kiszállítás. Kő kemény 20 000 FT a kamera, nekem megvan az ára, de akkor sem.
2014. jún. 14. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Mért mi lenne ha megrendelnéd? Összetörnék?
2014. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon nem hinném, de tuti nem lenne jó vége... Na meg hát, még bankkártyám sincs, számlaszámom se, szóval ahhoz minden képen kellene szülő, hogy megrendeljem, vagy esetleg tudok magamnak ingyenesen számlát nyitni? Ami továbbra is ingyenes lenne?
2014. jún. 14. 21:21
 5/5 anonim válasza:
Szerintem vedd meg. A szülőknek nem kell róla tudni. Én is így csinálom.
2014. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!