Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én reagálom túl?...

Szerintetek én reagálom túl? Családi vita, hosszú!

Figyelt kérdés

Bocsánat, hosszú lesz...

Kedden este meghalt a nagypapám. Én a párommal, a kisfiunkkal és anyósommal élek. Ma rendeltem koszorúkat a temetésre, ezért tegnap megkérdeztem anyósomat, hogy milyet rendeljek stb, szóval beszéltünk róla. Ő azt mondta, hogy rendeljek egyet az én+faim+párom+ő nevében, a másik fia pedig a feleségével majd rendel külön egy kisebbet. Azért mielőtt bementem a virágoshoz, felhívtam a párom testvérét, hogy akkor nekik is jó-e így, vagy mi legyen, azt mondta, hogy jó, akkor majd ők is rendelnek egy kisebbet. Erre felhívott a párom, és elmondott mindennek, hogy miért nem viszünk egyszerűen egy olyat, hogy "X család", minek kell kiírogatni a neveket, minek keverek, majd ő el se jön a temetésre, ha én így viselkedek, ordított velem a telefonban. Fél órát bőgtem az utcán, egy padon... mintha nem lenne elég bajom így is.

Én úgy gondolom, hogy ha már mi családot alapítottunk vagy mi, akkor külön illene, pláne ilyen közeli hozzátartozó temetésére koszorút vinni, mert én azért közelebb álltam a papámhoz, mint pl. a párom testvérének a felesége... És nálunk igenis az a szokás, hogy név szerint írják a szalagra a búcsúzókat.

Szerintetek is én nem vagyok normális?


2011. aug. 12. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindeki úgy veszi a koszorút ahogy akarja. Nem tudom a párodnak mi baja, de ha egy temetés előtt így viselkedne velem, megmutatnám rajta is a sodrófával, hogy kell tésztát nyújtani az biztos!

22/N

2011. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen te csináltad jól...mit képzel ez magáról hogy lehurrog?? ne haragudj meg de eléggé gyagyás ember lehet..nincs elég bajod??? szépen cisnáltasd meg ahogy szeretnéd...ők oké hogy ugy irják rá h X család de neked papád volt....fiadnak dédije....akkormeg?? nehogymár az a hárpia döntse el..már bocsánat :( fogadd öszinte részvétem :(
2011. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen hárpiák tesznek tönkre családokat.Őszinte részvétem.Csináld úgy ahoyg neked jó,nehogy már egy betolakodó döntse el.
2011. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!