Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim válnak. Kihez mennyek?

Szüleim válnak. Kihez mennyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy anyut vagy aput válasszam.

Anyunak alkoholproblémái vannak. Nincs olyan hét, amikor nem iszik. 1 héten kb 4szer részeg. Elkölti a pénzt cigire és alkoholra.

Apa állandóan költi a pénzt. Nála biztos nélkülözés lenne mert nincs normális jövedelme. Takarítani lusta, főzni nem tud. Szóval én lennék a házi szolga.

Ti melyiket választanátok?



2014. jún. 17. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Ezt valószínűleg a bíróság dönti el, hogy kihez kerülj, ha kiskorú vagy.
2014. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát szép kis szüleid vannak. Az egyik mellett érzelmileg, a másik mellett anyagilag leszel kilátástalan helyzetben.


Az előttem válaszoló jól leírta, hogy a bíróság fog dönteni, bár szerintem jelen esetben talán az egy hét itt, a másik ott felállás lenne a legcélravezetőbb.

Így amikor nem vagy anyuddal ihatna, apudnál meg csak egy hét rabszolgasors várna.

2014. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Apának van barátnője, lehet nem lennék szolga.

De anyának is van pasija, aki tud rajta segíteni.


:/

2014. jún. 17. 14:52
 4/5 anonim válasza:
Ilyen esetben én az Apát választanám! Ebben az esetben ő a "jobbik rossz"..De ez nem az én döntésem. Sajnállak amúgy! :/ Kitartás!
2014. jún. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én apura szavaznék, mindenképpen, két rossz közül ő a kisebbik rossz.
2014. jún. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!