Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom az anyámat. Én nem is...

Utálom az anyámat. Én nem is értem, de nem tudom őt szeretni, állandóan kiabál, nem érti meg, hogy ha 100-szor elmondja hogy én a gyereke vagyok, engem nem érdekel, utálom őt . Több lent. (? )

Figyelt kérdés
Szóval, a Balatonra is már 3 éve 3 man járunk (apám, nővérem és én) ő lusta mindenhez, és életében nem főzött még nekünk, na jó egyszer, 2011-ben karácsonykor -.- más anya megy kirándulni , de egyszer nem voltam vele, pedig 2 kutyánk van, strandra, akár biciklizni nem jött el, amikor megjött a menstruációm nem segített semmiben, szóval,ti mi tévők lennétek?
2014. jún. 19. 14:02
 1/8 Imola Ágnes ***** válasza:
79%
Eszedbe sem jútott még, hogy talán valami baja van? Esetleg súllyos depresszió, vagy akármi????
2014. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pszichológushoz akar küldeni és nevelőintézetbe
2014. jún. 19. 14:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Amikor kinyitottam a kérdést, azt hittem, egy hisztis gyerek arról panaszkodik, hogy az anyja nem engedte el valami buliba.

De tévedtem... Kicsit erős ez az "utálom anyámat" kezdés, de az igazi kérdés az, hogy az ilyen minek szül gyereket? Ráadásul kettőt?

Apukád muszájból van még vele? Szereti? Anyagilag függtök tőle? Mindig ilyen volt? Nővérednek milyen a viszonya anyukáddal? Ha ő is ugyanígy érez, akkor folyamatos stressznek vagytok kitéve.

Lehet, hogy depressziós, el kellene küldeni orvoshoz, ha ez nem megy, mondván "neki nem kell segítség" és nem függtök tőle, válniuk kéne a szülőknek, Ti meg úgyis apukádhoz kerülnétek. A kiabálás és a stressz megszűnne és lehetne még viszonylag normális gyerek/tinikorotok.

2014. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elköltöztünk apukámmal albérletbe,de a nővérem szereti őt, most meg úgy akarnak kicseszni egymással (apukám 45 éves anyukám 43) hogy anyámnak már január óta van 1 23 éves barátja, persze senki nem tudta, és akkor úgy akarnak kicseszni egymással h na akkor egyik becsajozik a másik bepasizik de hány évesek, komolyan de most, a nővéremmel is ugyan ezt beszéltük (persze apukámat szeretem)
2014. jún. 19. 14:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Tejóég! :O Hát én idősebb vagyok anyukád palijánál!

Ha ennyire megromlott a viszonyuk, váljanak el, és éljék a saját életüket. Úgyis apukád lenne a gyámotok, anyukádra senki nem bízna rá két gyereket/tizenévest. Ami nem azt jelenti, hogy nem látogathatjátok majd anyukátokat (te gondolom, nem is akarnád, de nővéred biztos), de nem élnétek vele hivatalosan sem, és megszűnne ez a folyamatos stressz, ami gondolom, rányomja a bélyegét a tanulásra is. Jó, most nyári szünet van, de ha suli van, biztos...

2014. jún. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg azon is ki szokott akadni amikor azt mondják hogy apukámra hasonlítok, persze mindenki ezt mondja, na és akkor, nem nem, ő rám hasonlít -.-
2014. jún. 19. 14:49
 7/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
11 leszek
2014. jún. 19. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!