Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy változtassak a hozzáállás...

Hogy változtassak a hozzáállásomon apámmal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nagyon tudom utálni az apámat, konkrétan félek tőle és ezen szeretnék változtatni. Keresztanyám szerint mindig ilyen volt, ezért nem is várom el, hogy változzon, inkább én változnék.
2014. jún. 19. 14:10
 1/3 anonim válasza:
Először is írd le hogy miért félsz tőle és, hogy hogyan viselkedik mert így nem tudunk segíteni...
2014. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pl.folyton azt hallgatom, hogy egy szar lusta alak vagyok, csak azért mert nem szeretek egyedül lenni. Vagy apróságokon annyira kiakad, hogy órákig vergődik, hogy én milyen életképtelen vagyok, a cigányok jobbak nálam stb. Ha nem engem szapul akkor meg saját magát.

Olyan is volt, hogy tavaly nyáron elmentünk Tokajba és az éjszaka közepén arra ébredtem, hogy a szobában pisil. Nagyon igénytelen, a fürdőben napokig szoktam látni a koszos alsóit,van, hogy egy hétig le se fürdik. Aztán meg ordít, hogy mekkora retek van a házban és, hogy ő nem akar így élni de mindent egyedül kell csinálnia stb.

2014. jún. 19. 16:01
 3/3 anonim válasza:

Akárcsak az én apám!

Sajnos ezen már nem lehet változtatni. Ő ilyen.

Szeretni kell amíg lehet. Jó, tudom, hogy nem fogod ölelgetni meg ismételgetni másodpercenként, hogy mennyire szereted. Még ha Ő nem is tudja de segíts neki! például: Engedj neki a kádba vizet és mondd neki kedvesen hogy: - Gyere apa fürödj le! Engedtem neked vizet.

Vagy szervezz neki meg az anyukádnak titokban egy programot amit biztosan szeretnek majd.

2014. jún. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!