Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Folyton veszekednek a szuleim,...

Folyton veszekednek a szuleim, hogy lehet kibirni?

Figyelt kérdés
Most is, apam seggreszeg, mint ahogy eleg gyakram. Ordibalnak hogy utaljak egymast, mert apam feltekeny mindenkire. Apam orditja hogy anyam egy cafka, anyam meg hogy o meg egy feltekeny barom, meg azt ordibaljak hogy elvalnak, hogy soha tobbet szoba sem allnak egymassal. Hogy lehet ezt kibirni? Most nagyon veszekszenek, es ami a legrosszabb hogy apam meg seggreszeg.
2014. jún. 21. 23:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem tudok okosat mondani. Én is háborús övezetben nőttem fel, mondjuk én apám oldalára álltam, és anyám járt be a vállamra borulva sírni, főleg kisebb koromban. Aztán simán kizavartam a szobámból, aztán 14 évesen már középiskolát is csak 200 km-rel odébb találtam...De nyilván egy részeg férfit nem olyan egyszerű kizavarni a szobádból...esetleg ha alvást színlelnél?
2014. jún. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a tanacsot.:)

Igazabol felek is apamtol, foleg amikor ilyen reszeg, nem az hogy kicsit felek hanem rettegek, hogy valami nagyon rosszat fog tenni, most is imadkozom hogy minel hamarabb reggel legyen.

2014. jún. 22. 00:39
 13/14 A kérdező kommentje:
Alvas szinleles? Felkelt, anyamat is felkeltette amikor seggreszegen haza allitott es elkezdett vele veszekedni.
2014. jún. 22. 00:40
 14/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy nem tanácsot adok, csak elolvastam a kérdésedet és összeugrott a gyomrom, ahogy régi emlékek törtek fel.

Mert nálunk is ugyanez volt. Anyámat sokszor vigasztaltam én is, de mást nem tudtam tenni. Sajnos neki nagyon nehéz segíteni, mert néha egyszerűen nem hallja, nem érti, amit mondasz, félreért, idétlen felfogása van. A jelen idő azért, mert a dolog most is megy náluk, a tavalyi karácsonyt tönkre is vágták.

El se tudom képzelni, hogy bírtam ép ésszel túlélni a kamaszkoromat. Sokszor volt, hogy kimentem, hogy fejezzék be, akkor meg nekem esett mindkettő, apám azzal, hogy mit képzelek magamról, anyám azzal, hogy mit húzom fel apámat.

A gond az, hogy mindkettejüket szeretem. De akkor gyűlöltem őket, főleg apámat, most is keserű a szám széle, ha visszagondolok és mert tudom, hogy most is ez van, csak nekem nem kell már elviselnem.

21 évesen elköltöztem, előtte meg igyekeztem keveset otthon lenni. Az első, ami feltűnt az önálló életemben, az a csend és a nyugalom volt. Ebből nem is vagyok hajlandó engedni.

2014. jún. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!