Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy érhetném el azt hogy...

Hogy érhetném el azt hogy megkapjam az új számítógépem? A régi már két hónapja bekrepált azóta nem játszottam semmit és nagyon hiányzik már a barátaimmal a közös játék. Hogy kérjem meg a szüleim hogy hadd kapjam már meg?

Figyelt kérdés
Szóval 2 hónapja nincs gépem. Egy régi laptopot használok amin semmi játék nem fut. A bizimbe sok 2-es lett de nem buktam. Milyen taktikát tudnátok ajánlani? Úgy volt hogy megyek nyárimunkára de nem volt már hely sehól vagy 18-nak kell lenni hozzá. Szóval milyen szöveggel tudnék legjobban hatni a szüleimre? Már utalgatók rá hogy de jó lenne egy új gép meg ilyenek. Előre is köszi!
2014. jún. 24. 08:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ajánld fel hogy megcsinálod a házimunkákat a nyáron ha megkapod a gépet. Persze ezzel az a gond hogy ha megkapod a gépet lehet utána szarnál az egészbe és akkor a szüleidnél ez lenne az utolsó amit kapsz :)
2014. jún. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél fel hirdetést.

Volt lakótársam abból élt h mosogatott mellékesben.

Ötszáz forintot kért egy mosogatásért, és a havi kaját kifizette belőle(csak hétvégén csinálta)

2014. jún. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hááát a munkák nagyrészét alapból csak én csinálom de azért megpróbálom :)
2014. jún. 24. 08:43
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát a mosogatógép mellet aligha mehetnék mosogatni :/
2014. jún. 24. 08:44
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Hát ha az én gyerekem kettesekkel hozná haza a bizit gimiben vagy általánosban nem kapna tőlem semmit.


Ha valaki ezekben az intézményekben szar jegyeket szerez akkor egyértelműen magasról tesz az egész tanulásra (mivel kb 4es elérhető azzal hogy csak beülsz az órára és nézed a tanárt, nem a spanokkal pofázol meg hülyülsz).


27/F

2014. jún. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2014. jún. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tanultam valami sokat, de pont ezért kérnék olyan taktikát ahól kitudnám kerűlni a jegyes balhét.
2014. jún. 24. 08:53
 8/21 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2014. jún. 24. 08:53
 9/21 A kérdező kommentje:
Ja és azzal hogy bentülök és figyelek a 4-es nem elérhető... Így lettem kettes hogy csak bent ültem.
2014. jún. 24. 08:57
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez veszett fejsze nyele.A szüleidnek is van annyi esze,hogy azért kaptál ilyen jegyeket,mert a számítógépet nyúztad a tanulás helyett.Arra meg,hogy nem buktál,ne legyél büszke,mert ez nem nagy teljesítmény.Keress valami munkát,és szerezd meg rá a pénzt.Nekem anno a pofámról lesült volna a bőr,ha ilyen jegyek mellett még ennyire drága dologt kértem volna.
2014. jún. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!