Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy érhetném el azt hogy...

Hogy érhetném el azt hogy megkapjam az új számítógépem? A régi már két hónapja bekrepált azóta nem játszottam semmit és nagyon hiányzik már a barátaimmal a közös játék. Hogy kérjem meg a szüleim hogy hadd kapjam már meg?

Figyelt kérdés
Szóval 2 hónapja nincs gépem. Egy régi laptopot használok amin semmi játék nem fut. A bizimbe sok 2-es lett de nem buktam. Milyen taktikát tudnátok ajánlani? Úgy volt hogy megyek nyárimunkára de nem volt már hely sehól vagy 18-nak kell lenni hozzá. Szóval milyen szöveggel tudnék legjobban hatni a szüleimre? Már utalgatók rá hogy de jó lenne egy új gép meg ilyenek. Előre is köszi!
2014. jún. 24. 08:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Elmondjam, hogy mi a francért ne kérj új gépet, és próbálj leszokni a kockulásról?


Mert rohadtul meg fogsz bukni, segg hülye leszel, ha csak otthon ülsz akkor nőd a büdös életben nem lesz, csak egy nyamvadt kocka maradsz... Azt majd később meg majd sír a szád, hogy nincs csaj, meg nincs ismerős... és tudod miért tudom ezeket? Mert egy rohadt kockag#eci voltam én is ennyi idősen, megbuktam, iskolaváltás, anyám majdnem belehülyült, semmi életem nem volt... Inkább menj el a haverjaiddal, azt bulizzatok, lógjatok a szabadban, csináljatok programokat, gyúrjatok stb.. van vagy 100 millió program, ne a k#rva gép előtt üljetek... Később úgy meg bánod majd, meg a haverjaid is, mint a huzat. De jó, hogy már 2 éve tünetmentes vagyok.... :D

2014. jún. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!