Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 8 honapos a kisfiam az apja...

8 honapos a kisfiam az apja drogozik és engem is csalt terhességem alatt is után is meg ki tudja most is. Milyen dokumentumokra van szükségem?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 13:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez így nem igaz. Ez a hivatalos szöveg: "A személyazonosító igazolvánnyal nem rendelkező, 14 év alatti kiskorú magyar állampolgárok továbbra is csak önálló, érvényes útlevél birtokában utazhatnak külföldre!"

Tehát, ha nincs személyije a gyereknek, kell az útlevél. Személyit először csináltatni ingyenes és elég hozzá egy szülő.

2014. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha keres feljelenthet gyerekrablásért. Te választottad a gyereked apjának ülj le és beszéld meg vele,mert még neki ítélik a gyereket ha ilyent csinálsz.
2014. jún. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Sokat segìtettetek! Jó érzés.


Csak az élettársam.

Igen én választottam apánakde 9 év után ki gondolta volna , hogy egy 15 éves lánnyal kever majd mikor a gyermekünket vártam és azt is, hogy tudatmódosìtó szerek függőjévé válik. Mikor még csak cigizni sem cigizett soha egyikünk sem.Kerestem a választ, hogy mit ronthattam el. Mi vàltotta ki ezeket belőle.Rájöttem, hogy az ő gyerekkorára vezethető vissza az amit ő most elkezdett. De , hogy miért most és eddig nem. Örök rejtély. :-/ A kisfiamért megoldást kell találnom.Fogok is. Még ha nincs is hozzámtartozó aki tudna segíteni akkor is. SzőrnYű érzés amikor megkeserìtik életed legszebb korszakàt mint nőét. Egy dolgos normális nem kàvézó nemcigiző kedves férfiből. Pár hónap alatt a buli a fiatal laza csaj es a drog végett mivé válhat. Probálom vele megbeszélni de az a vége, hogy nem vihetem el. Probálok segìteni , hogy letegye a dolgokat. De ha ezt megbocsájtom hiteltelen anya leszek.Egy teljesen megkeseredett nő.Ezt pedig nem fogom engedni, hogy a fiam szeme előtt ez a " családi jelenet" legyen... külföldön sem könnyű és itthon sem.Az anyaotthont pedig nem szeretném ott sem lennék nyugodtabb és a baba sem mert érezné, ahogy itthon is hetvegente. Bármilyen lAssan is tudok majd cselekedni a cél mostmár egy : csak ő és én együtt ahol nyugodtan élhetünk. Amint lehet visszamegyek dolgozni. Csendben fogok csinálni mindent mert ha hidegháborút indìtok azzal megint nem érem el a célom.

2014. júl. 10. 13:25
 14/14 A kérdező kommentje:
A poén az, hogy a barátom öccsév is lefeküdt a csaj és minden hétvégén vagx legalàbbis minden másodhetvegen massal kavar ......... egyszeruen porig alázott. Jo keson derült erre fény. A csajnak persze feljebb áll. A barátom meg tagad mindent. És még az én any*mat ....hogy megtudtam..... -.-"
2014. júl. 10. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!